Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Traumám van a promóciós...

Traumám van a promóciós lányoktól, mert az exem egyszer a fejemhezvágta, hogy lehet hogy azok jobbak, de ő engem szeret. Az a baj, hogy ezt a dolgot ráhúzom a mostanira is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
pedig ő nem is ilyen. Az exem egy eléggé bunkó alak volt, ilyen szinten. Vagyis ez a lépése elég bunkós volt. Most meg voltunk egy bulin, és arra ment 2 promóciós lány, az egyik alacsony volt, a másik meg magas, de nagyon gebe. Szóval ha nem lett volna rajta az a 10 centis magassarkú, akkor nem is lehetne úgy észrevenni. Tehát hogy amúgy nem olyan jó nő.. és odajöttek hozzánk is, én már akkor puffogtam, mert utálom őket, mindig eszembe jut az a régi eset. Aztán meg elmentek egy másik irányba. És éppen úgy álltunk, hogy arra néztünk. Amikor meg ránéztem a barátomra, éppen arra nézett, de esélytelen, hogy őket nézte, mert tömeg volt, sötét volt, és a lányok is feketében voltak. Meg ő nem is az a típus.. és 1 órát nem besszéltem vele, mert eszembe jutott megint az a régi történet. Aztán meg mondta, hogy felesleges dolgokon aggódok, ő csak nézte az embereket, mert ez egy új hely volt, itt még nem volt bulizni. Egyébként azóta engem is hívtak promóciós lánynak, szóval nem vagyok eldobnivaló ( a barátom szerint nagyon is jó nő vagyok, ezt mindig mondogatja, sőt, a megismerkedésünkkor azt hitte, hogy valami kitartott lány vagyok, mert hogy neki annyira megtetszettem, és el nem tudta képzelni, hogy mit akarok tőle, pedig nincs önbizalomhiánya, csak így nem tudom hogy mi történt.. ), csak nem birtam akkor menni, mert vizsgaidőszak volt.
2011. dec. 13. 14:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted tényleg akkor vagy jó nő, ha hívnak promóciós lánynak???!

URAMISTEN...


Egyáltalán mi a búbánat az a promóciós lány?!

2011. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%

egybk tényleg mi az a promóciós lány?

és ha te csak érzed ettől jó nőnek magad akkor csináld

2011. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
100%

Sajnos ezt hívják önértékelési problémának...

Igazából szerintem abból sem lett volna semmi probléma, ha esetleg ránéz azokra a lányokra...nem vakságot fogadott.

2011. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Eszküszöm, nem értem, mi a kérdés. Hogy a promos lányok-e az etalonok? Erre a válasz: nem.
2011. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azok, akik a Tesco-ban kis kóstoló falatokkal tömnek, meg rendezvényeken a székhez kísérnek, stb.
2011. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

De hálistennek arra azért büszke, hogy a pasija elsőre kitartott lánynak nézte.


Viszont ha ilyen hülye hisztérika vagy, hogy egy órán át nem beszélsz valakivel, csak mert két feketébe öltözött promóciós lány eltűnt a tömegben, akkor pillanatokon belül ott fog hagyni minden értelmes pasi.

2011. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
15:02, aha sejtettem, hogy valami ilyesmi. Na igen, a Tescos sajtkóstoltató lányokra én is mindig féltékeny vagyok... okkal. EZEK BÁRMIRE KÉPESEK!!!! :D
2011. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
na ugye.. és miért lennék ettől hisztérika?én se nézegetek izmos pasikat a jelenlétében.. de lehet h ő se nézte őket, a franc tudja..
2011. dec. 13. 15:05
 9/35 A kérdező kommentje:
amúgy meg igen, azok akik igy kóstolóra hivnak.. és mondom, minden az exem miatt van :S
2011. dec. 13. 15:05
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, te tényleg elég buta vagy, ha nem értetted meg, hogy a legutóbbi válaszom vicc volt.
2011. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!