Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Traumám van a promóciós...

Traumám van a promóciós lányoktól, mert az exem egyszer a fejemhezvágta, hogy lehet hogy azok jobbak, de ő engem szeret. Az a baj, hogy ezt a dolgot ráhúzom a mostanira is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
pedig ő nem is ilyen. Az exem egy eléggé bunkó alak volt, ilyen szinten. Vagyis ez a lépése elég bunkós volt. Most meg voltunk egy bulin, és arra ment 2 promóciós lány, az egyik alacsony volt, a másik meg magas, de nagyon gebe. Szóval ha nem lett volna rajta az a 10 centis magassarkú, akkor nem is lehetne úgy észrevenni. Tehát hogy amúgy nem olyan jó nő.. és odajöttek hozzánk is, én már akkor puffogtam, mert utálom őket, mindig eszembe jut az a régi eset. Aztán meg elmentek egy másik irányba. És éppen úgy álltunk, hogy arra néztünk. Amikor meg ránéztem a barátomra, éppen arra nézett, de esélytelen, hogy őket nézte, mert tömeg volt, sötét volt, és a lányok is feketében voltak. Meg ő nem is az a típus.. és 1 órát nem besszéltem vele, mert eszembe jutott megint az a régi történet. Aztán meg mondta, hogy felesleges dolgokon aggódok, ő csak nézte az embereket, mert ez egy új hely volt, itt még nem volt bulizni. Egyébként azóta engem is hívtak promóciós lánynak, szóval nem vagyok eldobnivaló ( a barátom szerint nagyon is jó nő vagyok, ezt mindig mondogatja, sőt, a megismerkedésünkkor azt hitte, hogy valami kitartott lány vagyok, mert hogy neki annyira megtetszettem, és el nem tudta képzelni, hogy mit akarok tőle, pedig nincs önbizalomhiánya, csak így nem tudom hogy mi történt.. ), csak nem birtam akkor menni, mert vizsgaidőszak volt.
2011. dec. 13. 14:49
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
igen, pont ezt mondta. h szebb a hajuk, meg jobb az alakjuk. de szerencsére ex lett belőle :) csak hát van még kihatása :(
2011. dec. 13. 16:04
 22/35 anonim ***** válasza:

Hát, én is tudom, hogy vannak nálam szebb nők. Sőt, a párom is ismer nálam szebbeket.


Ettől még velem van. És ez nem megalázó.

2011. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
71%

Na még egyszer: szerinted azért bunkó valaki, mert Téged választana, nem egy mutogatós nőcit. Grt! (tapshivar)

Tudod, van akinek szinte nincs mit enni, van akinek meghalt vagy eltűnt a testvére, és lehet hogy soha többé nem látja...

Neked az gondod, és attól vagy lelkileg totál összetörve, (amit még mindig nem értem) mert a pasid azt merte mondani hogy Téged szeret!

Nem tudom milyen tökéletességről beszélt, mert szó sem esett ilyesmiről, de látom nem csak buta hanem értetlen is vagy.

Csak fel kéne nyitni a szemedet, hogy vannak, és sőt, lesznek a te életedben is sokkal, sokkal nagyobb bajok és fájdalmak, esetleg tartogasd az érzelmi összeroppanásokat azokra az időkre.

És ne tedd tönkre a kapcsolatokat ostoba hisztikkel ostobaságokról, mert ahogy olvastam, ezt a srácot érdemes lenne megtartani, de hidd el minden hisztit még a legédibb srác sem visel el.

2011. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
de ezt nem vágjuk a másik szemébe!! és ráadásul gúnyosan.. elmesélem, az volt a szitu, h vettem a félévesre egy szivet, amit eltörtünk, és az egyik fele a nevemmel volt nála, a másik meg az ő nevével nálam.. és megkérdeztem tőle, h mit jelent neki ez a medál, és akkor azt mondta, h arra, h levakarja magáról a csajokat.. már ekkor illúzióromboló volt a dolog, aztán meg kérdeztem, h miért talán annyira rád vannak szállva? és akkor jött valahogy ez a beszólás..
2011. dec. 13. 16:05
 25/35 A kérdező kommentje:
utolsó, olvasd már el, h mi volt a szitu! te ezt a reakciót várnád, vagy azt h hozzádbújik, és azt mondja h azt jelenti neki h fontos vagy számára, vagy nem tom, vmi hasonló..
2011. dec. 13. 16:06
 26/35 anonim válasza:
100%
Szerintem meg simán túlreagálod ezt. Amíg azt mondod, hogy traumám van, sokkot kaptam, addig az is lesz. Túl kell lépni rajta. Elmúlt, hülye volt, te megbántódtál, már nem vele vagy. Ennyi.
2011. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
jaa.. tudom :(
2011. dec. 13. 16:10
 28/35 anonim válasza:

Szóval látsz egy "gebe, nem túl jó nő" promóciós lányt és durcás leszel?

Mellesleg ha téged is hívtak promóciós lánynak, akkor te sem lehetsz "túl jó nő", mert hát az a másik is az volt :D


Nem te vagy az véletlenül, aki a múltkor azon volt kiakadva, hogy még "csak" magyar pasijai voltak és ez ciki? Mert a színvonal hasonló...


/a többiektől bocsánatot kérek, hogy bunkó vagyok, de ez enyhén felhúzott/

2011. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
szerintem nem volt jó nő, de lehet h mások másképp gondolnák.. milyen színvonal a hasonló? igen, ilyen alapon én se vagyok jó nő, de vannak jó promóciós lányok is.. és nem tudom, h azért hivtak-e csak mert éppen nem volt más, vagy tényleg úgy gondolták.. a fene tudja..
2011. dec. 13. 16:38
 30/35 A kérdező kommentje:
de mi húzott fel? te mindig meg voltál magaddal elégedve, soha senki nem ejtett pofára??
2011. dec. 13. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!