Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Traumám van a promóciós...

Traumám van a promóciós lányoktól, mert az exem egyszer a fejemhezvágta, hogy lehet hogy azok jobbak, de ő engem szeret. Az a baj, hogy ezt a dolgot ráhúzom a mostanira is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
pedig ő nem is ilyen. Az exem egy eléggé bunkó alak volt, ilyen szinten. Vagyis ez a lépése elég bunkós volt. Most meg voltunk egy bulin, és arra ment 2 promóciós lány, az egyik alacsony volt, a másik meg magas, de nagyon gebe. Szóval ha nem lett volna rajta az a 10 centis magassarkú, akkor nem is lehetne úgy észrevenni. Tehát hogy amúgy nem olyan jó nő.. és odajöttek hozzánk is, én már akkor puffogtam, mert utálom őket, mindig eszembe jut az a régi eset. Aztán meg elmentek egy másik irányba. És éppen úgy álltunk, hogy arra néztünk. Amikor meg ránéztem a barátomra, éppen arra nézett, de esélytelen, hogy őket nézte, mert tömeg volt, sötét volt, és a lányok is feketében voltak. Meg ő nem is az a típus.. és 1 órát nem besszéltem vele, mert eszembe jutott megint az a régi történet. Aztán meg mondta, hogy felesleges dolgokon aggódok, ő csak nézte az embereket, mert ez egy új hely volt, itt még nem volt bulizni. Egyébként azóta engem is hívtak promóciós lánynak, szóval nem vagyok eldobnivaló ( a barátom szerint nagyon is jó nő vagyok, ezt mindig mondogatja, sőt, a megismerkedésünkkor azt hitte, hogy valami kitartott lány vagyok, mert hogy neki annyira megtetszettem, és el nem tudta képzelni, hogy mit akarok tőle, pedig nincs önbizalomhiánya, csak így nem tudom hogy mi történt.. ), csak nem birtam akkor menni, mert vizsgaidőszak volt.
2011. dec. 13. 14:49
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
62%

Az húzott fel, hogy te ilyen instabil hisztérika vagy, engem (meg a többi nőt) meg jól egy kalap alá vesznek veled azok a fiúk/férfiak, akiknek volt már dolguk hozzád hasonlókkal.


Nem, nem vagyok tökéletesen megelégedve magammal, de teszek azért, hogy a "hozott anyagból" kihozzam a legtöbbet.

Pofára meg nem ejtettek soha, mert tudok vigyázni magamra (meg egyébként is sérthetetlen vagyok :P)

2011. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek, hogy mi történt a kérdezővel, ez nem egy ilyen logikai dolog, sőt, teljesen irracionális, de attól még a hatása valódi. Tehát úgy éli meg, mintha tényleges trauma lenne, nekem is volt hasonló és el kellett mennem pszichiáterhez, mert egyedül nem tudtam kikeveredni belőle.
2011. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
én meg 3 évig voltam egy kapcsolatban, azt hittem h az a normalis, vele vesztettem el, ezért ragaszkodtam annyira hozzá.. én is teszek érte, dehát no.. te meg mintha az etus vmi rokona lennél :D
2011. dec. 13. 17:02
 34/35 anonim válasza:
100%

jaj, ne is mondd, tényleg mintha etust, a tökéletes, makulátlan NŐT hallanám:DD

a pofáraesés az élet velejárója, akivel még nem történt, az nem menő, hanem nem élt! pont attól leszel erős, ha igenis padlóra kerülsz vmi miatt, de fel tudsz állni! és nem attól, hogy hangoztatod, hogy milyen erős vagy! gyengének lenni, beismerni a gyengeségeket az igazi erősség!

2011. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
51%

"igenis padlóra kerülsz vmi miatt, de fel tudsz állni! és nem attól, hogy hangoztatod, hogy milyen erős vagy! gyengének lenni, beismerni a gyengeségeket az igazi erősség!"


Most te meg akarsz engem győzni? :D

Az, hogy ki mennyire él/élt, azt hagyjuk. Mindenkinek mást jelent az élet.

Nekem pl azt, hogy lazán fogom fel az embereket, emiatt nem szenvedek semmitől.

Nehogy azt hidd, hogy ez teljesen magától jött, régen azt hittem, hogy az a normális, hogy egy kapcsolatban állandóan féltékenyek vagyunk egymásra. Ugyanis mindenhol azt hallottam, hogy aki nem féltékeny, az nem is igazán szereti a párját. Aztán kiderült, hogy akkor is megcsalhatnak, ha féltékenykedsz. Pedig te aztán hűdenagyon szereted őt, meg ő is téged. Én még meg is tudtam bocsájtani. Szétmentünk ugyan 2 évvel később, de nem emiatt.

Szóval kicsit lazábban! Tovább és jobban élsz...


Azt, hogy Etushoz bármi közöm is lenne, tagadnám. Bár ő még egészen értelmesnek tűnt itt a sok lelki sérült között.

2011. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!