Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Traumám van a promóciós...

Traumám van a promóciós lányoktól, mert az exem egyszer a fejemhezvágta, hogy lehet hogy azok jobbak, de ő engem szeret. Az a baj, hogy ezt a dolgot ráhúzom a mostanira is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
pedig ő nem is ilyen. Az exem egy eléggé bunkó alak volt, ilyen szinten. Vagyis ez a lépése elég bunkós volt. Most meg voltunk egy bulin, és arra ment 2 promóciós lány, az egyik alacsony volt, a másik meg magas, de nagyon gebe. Szóval ha nem lett volna rajta az a 10 centis magassarkú, akkor nem is lehetne úgy észrevenni. Tehát hogy amúgy nem olyan jó nő.. és odajöttek hozzánk is, én már akkor puffogtam, mert utálom őket, mindig eszembe jut az a régi eset. Aztán meg elmentek egy másik irányba. És éppen úgy álltunk, hogy arra néztünk. Amikor meg ránéztem a barátomra, éppen arra nézett, de esélytelen, hogy őket nézte, mert tömeg volt, sötét volt, és a lányok is feketében voltak. Meg ő nem is az a típus.. és 1 órát nem besszéltem vele, mert eszembe jutott megint az a régi történet. Aztán meg mondta, hogy felesleges dolgokon aggódok, ő csak nézte az embereket, mert ez egy új hely volt, itt még nem volt bulizni. Egyébként azóta engem is hívtak promóciós lánynak, szóval nem vagyok eldobnivaló ( a barátom szerint nagyon is jó nő vagyok, ezt mindig mondogatja, sőt, a megismerkedésünkkor azt hitte, hogy valami kitartott lány vagyok, mert hogy neki annyira megtetszettem, és el nem tudta képzelni, hogy mit akarok tőle, pedig nincs önbizalomhiánya, csak így nem tudom hogy mi történt.. ), csak nem birtam akkor menni, mert vizsgaidőszak volt.
2011. dec. 13. 14:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta, de ilyen kommenteknél megesik h félreért vki vmit..
2011. dec. 13. 15:08
 12/35 anonim válasza:
100%

Halál komolyan mondom, hogy irigylem a problémáidat. :DDD


Ne haragudj, hogy nem tudok hasznos tanácsot (?????) adni ebben a kérdésben, mivel inkompetens vagyok, mert engem nem zavar egyáltalán ha a pasim más csajokat néz, pláne nem ha promociós lányokat. Tudod, mindent a szemnek semmit a kéznek. Amíg ezt betartja, nem érdekel.

Próbáld meg lazábban venni, mert ez így tényleg hisztizés.

2011. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, a következőt mond:

"Tudod az a helyzet, hogy az előző pasim az ilyen csajokra nagyon feltűnően gerjedt, ami rosszul esett nekem, és emiatt még most is frusztrál (zavar) a jelenlétük. Ne haragudj, csak érzékeny téma ez nekem."

Ennyi. Ha megérti, kerülni fogja őket, ha nem, akkor ő is ex lesz. :)

2011. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
igen, tudja, és megérti. de azt mondta h nem nézte őket. meg először nem is értette h mi a baj. aztán mondta h nagyon rosszul gondolom, amit gondolok.
2011. dec. 13. 15:22
 15/35 A kérdező kommentje:
sztem megmondta volna ha nézte volna őket, de mondta h csak nézelődött h milyen ez az új hely.. és h amikor pont odanéztem akkor ő arra nézett, és hülyén jött ki..
2011. dec. 13. 15:24
 16/35 anonim válasza:
sztem inkább növeld az önbizalmad! higgy benne, hogy azért van veled, mert veled akar lenni, téged szeret és te jössz be neki! a múltbeli csalódásokat meg ne vidd bele az újba, ne őt büntesd a régebbi f.szfejek miatt;-))
2011. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2011. dec. 13. 15:47
 18/35 anonim ***** válasza:
79%

Most neharagudj, de most komolyan, azért bunkó az exed, mert nem egy prolányt választana, hanem téged mert téged szeret??????????????????????????????

És ettől vagy lelkisérült?????????????????????

Hát, irigyellek az élet nagy gondjai miatt!!!!!

A barátodat meg sajnálom, tiszta szívből!

Mellesleg, most nem kell itt nekünk bizonygatnod, hogy milyen gyönyörű vagy, arra már kevesebből is rájöttünk, hogy ostoba hülye hisztis kislány vagy!

2011. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
nem, nem csak emiatt.. ez csak egy trauma. nem emiatt mentünk szét. mellesleg csajozgatott a hátam mögött, szóval nem kell őt védeni.. de ha nem tudsz értelmesen, és bíztatóan válaszolni, akkor nem kell. örülök, h te tökéletes vagy :D
2011. dec. 13. 15:50
 20/35 anonim válasza:
100%
most őszintén, nektek hogy esne, h ha a barátotok azt mondaná, h ők jobbak, de azért veled van? kb hogy ha nincs ló, jó a szamár is. szebbek, jobb a testük, de azért veled vok... miért is? elég megalázó érzés lehet sztem:/
2011. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!