Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Dehát ez vmi szörnyű, az...

Dehát ez vmi szörnyű, az önbizalomhiány miatt nem merek nyitni az emberek felé, mert félek, hogy lealacsonyodom a szemükben, ezért játszom inkább a nagyképűt?

Figyelt kérdés

rájöttem ,hogy az embereket csakis a mosollyal ,humorral lehet megfogni, ebben még úgy ahogy ne is szenvedek hiányt, viszont ami nagyon vissza fog a mosolygástól való félelem ,ugyanis elég hülyén állnak a fogaim..nem kis torlódásról van szó..


na ugye a legjobb gondolat ,hogy elmegyek fogszabolcshoz és majd pár év után megszűnik ez a gondom ,és újra felszabadult lehetek, akit szeretnek az emberek(ugyanis nagyon nagyon vágyom rá)...csak hogy mivel ez a gátlás kialakult már bennem és a fogszabolcs még egy lapáttal tesz az önbizalmamra ,hogyan kéne ebből jól kijönni ,hogy ne csak a következő pár év után lehessek felszabadult, és vidám..

hanem a szabis évek alatt is. jelenállás szerint nem tudom magam elképzelni ilyen fém vackokkal vidámnak magam:\ vagy ez elfog múlni ,pár hét után??


mostanság elég sok pattanás is kijött rajtam ,és ez is megvisel ,ha belenézek a tükörbe(" úristen") ezért inkább ha meg bírom állni nem teszem


köszi

18f


2011. dec. 16. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg olvastam, azt hittem, hogy egy tini lány vagy.

De csak egy hiú...

Azért, mert a reklámok azt sugallják, hogy dobd ki a pénzt az ablakon a hülyeségekre, azért az nem igaz.

Ha azért szeretnek, mert egyenesek a fogaid, és nem azért, amilyen vagy belül, akkor az szart nem ér.

Lehet, hogy a plázacicák jobban fognak bukni rád, de nem a normális lányok.

Az oldalon van rengeteg kedves, elveszett lány a külseje miatt szomorkodó, írj nekik. Kivéve, ha neked a plázacicák jönnek be, akkor inkább ne.

2011. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ha vannak igaz barátaid, akkor bedobsz velük pár felest és egy kis segítséggel minden könnyebb lesz :D
2011. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a mosolygástól való félelem nem csak a fogak miatt lehet. Nekem nincs baj a fogaimmal, de mégis utálok mosolyogni emberek között. Olyan erőltetett az egész, tőlem. Sok olyan embert ismerek, akinek nincs tökéletes foga, de mégis imádni valóan, vicces kisugárzással mosolyog. Más ember még a tökéletes arcába is képes belekötni. Szerintem a lélekből indul ki minden. De ez az én meglátásom, sokan így látják;)

Nem tudom, milyen közösségbe élsz, de nem minden ember utálja a fogszabályzósokat:) Megannyi előnytelen kinézetű embert tudok kedvelni, ha igazán jó ember. Viszont aki olyan felszínesen viselkedik, mint te, azt nem igazán.

Figyelj, nem a világvége, ha tényleg olyan rémes, akkor fordulj fogszabolcshoz, és úgy gondolom, az idő alatt, amíg viseled, remek gyógyír lesz a felszínességedre, próbálj ebből kigyógyulni, és észrevenni, hogy nem csak ez számít;).

2012. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

meg megoldottam a problémát!:D

köszönöm a válaszod

2012. okt. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!