Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tenleg sokkal...

Szerintetek tenleg sokkal jobban eltér a gondolgodásmódom és viselkedesem más emberekétől vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Gyakran ugy erzem, és valahogy ugy veszem észre, mintha másoknak olyan ,,gyenge'' lenne a gondolkodasmodja és a viselkedes. ezen persze nem azt ertem hogy nem tudnak gondolkodni, hanem hogy peldaul tul egyszerűek, éé mintha egyes esetekben nem is gondolkodnának az emberek. Most mondok egy konkrét példát: én például amikor egyedül vagyok otthon komolyan mondom, hogy annyi érdekes mindent csinalok, nem vagyok idegbeteg, de amikor egyedül vagyok, gyakran még beszelgetni is szoktam, és minden ,,hulyeseget'' kiprobalok, amit csak lehet, amikor egyedul vagyok. én ezt meg ugy latom hogy masok amikor egyedül vannak otthon, egesz vegig csendben vannak és max zenet hallgatnak vagy valami. én ugy csinalok mintha valakivel lennek, amikor egyedül vagyok, és ugy mindent eljatszok mintha tenleg valakivel lenneék.

És én valahogy ugy latom, hogy mások még csak ehhez hasonlot sem csinalnak.

ezzekkel a dolgokkal ti is igy vagytok, hogy legalabb tudjam hogy en vagyok-e csak ilyen vagy mas is.



2011. dec. 17. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastalak, ez jutott eszembe:


[link]

2011. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus attention whore kerdes...


Es nem, nem vagy egyedul. Sokan vannak akik elfoglaljak magukat ha egyedul vannak es nem csak kussolnak es zenet hallgatnak.


Ilyen baromsagoktol nem leszel egyedi, kulonleges.

Ha ilyen cimekre palyazol akkor tanulj meg valami hangszeren, vagy tanulj meg nyelveket...



Unom mar ezeket a kerdeseket ahol valaki ennyire ki akar tunni a romegbol.

Megjegyzem: amikor valoban felulmulod az atlagot tudni fogod magadtol is es nem kell majd ilyen gugye kerdeseket feltenned ezen az oldalon...


Ui.: bocs a hibakert telefonrol irok.

2011. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!