Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vissza tudtok emlékezni a...

Vissza tudtok emlékezni a gyerek/kamaszkorotokra?

Figyelt kérdés
Én még csak 15 éves vagyok, de a gyerekkoromból csak néhány kép rémlik, ami azért zavar, mert olyan, mintha meg se történt volna. Ti hogy vagytok vele?
2009. máj. 19. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
én is 15 vagyok. fura mert még 3-4 éves koromból is emlékszem dolgokra, de harmadiktól hatodikig minden emlék kiesett. de télleg, szinte semmire sem emlékszem abból az időszakból.
2009. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
én 20 voltam de összemosódnak a régi idők.nem tudom mi lesz később...
2009. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
voltam=múltam:)
2009. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem illatokról, színekről, arckifejezésekről beugrik rengeteg emlék az etetőszékből(:
2009. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Én emlékszem nagyon sok mindenre, egészen kicsi gyerekkoromtól a kamaszkoromon át mostanáig. bár jobb lenne pár dolgot elfelejteni.

(23, nő)

2009. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

en sem emlekszem majdnem semmire csak ami latszik rajta sebhelyek vagy ilyesmik mas semmi nem jut eszembe jo dolog rossz dolgok azok mind megmaradnak


24 fiu

2009. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok. az eddigi életem, ha visszagondolok, olyan mintha álmodtam volna, vagy nem tudom. nincsenek éles emlékeim, csak homályosak. de van néhány dolog, amire kifejezetten emlékszem. néhány ruha, amiket kiskoromban hordtam, meg ilyesmik. :D
2009. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 16 múltam és úgy kb 4-5 éves korom előtti időből semmire nem emlékszem..:(
2010. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl az nagyon megmaradt amikor rányitottam a lábamra az ajtót és leesett a körmöm.. ez kb 3 évesen volt...
2010. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!