Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnak egyesek akkor is...

Hogy tudnak egyesek akkor is vigyorogni, amikor dühösek/szomorúak éppen? Mi a módja ennek az álcának?

Figyelt kérdés
... és senki nem is veszi észre, hogy művigyor az egész, mert annyira élethűen alakítják. Rengeteg helyzetben hasznát vehetném, mert nekem egyből kiül az arcomra, ha valakit nem csípek, aztán megy a kombinálás meg a sértődés. Mi a bájvigyor titka?
2011. dec. 28. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aztán előszedhetem az agyam legmélyéről, amikor már lenyugodtam és higgadtan tudok hozzáállni.

Előző vok

2011. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezt nevezem tudatos megoldásnak! Csak úgy spontán kialakult nálad vagy kellett rajta dolgoznod is?
2011. dec. 29. 15:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze ehhez tudatos viselkedés kell, de szerintem nem mindenki képes rá. Úgyhogy dolgozni kell rajt, de az úgymond ilyen személyiségjelnek is meg kell lenni benned.
2011. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!