Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy gáz lenne ha életem...

Nagy gáz lenne ha életem hátralévő részében antiszociális lennék?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam, nem vagyok társasági embernek való, próbáltam másokkal beszélni akik inkább kerülnek, csak, hogy ne kelljen velem beszélni. Lúzer vagyok ennyi. Én vagyok a srác akivel a csajokat riogatják. Nem üthetek vissza, főleg mivel úgy elvernének, mint szódás a lovát. Még a saját húgom is rátesz egy lapáttal. Új közösségbe kerülök erre már hallom, hogy ezt meg azt terjeszt rólam ilyen olyan bulikban, az a mocskos ribanc. A tanulmányi eredményem is egy nagy xar, mert olyan vagyok, mint egy krumpli. Tanulni sincs kedvem az állandó lehangoltságól.

Másnak is vannak problémái tudom én jól, de engem nem érdekelnek, engem egyedül a saját lelki egészségem érdekel.

Arra gondoltam inkább leépítem a maradék szoci hálómat is, jó jegyeket szerzek év végén, aztán majd elvégzek valamilyen villamosmérnök szakot és napi 12 órában a munkának élek.


2012. jan. 13. 01:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ezzel nem vagy egyedül...

én is ilyen vagyok...nem alszom este hogy itthon is egyedül lehessek, csak neten beszélgetek néhány emberrel meg itt próbálok segítgetni....

de az emberiségből már kiábrándultam....nem bánnám ha kihalna az emberiség99% a...de még akkor is túl sokan maradnának... legszívesebben egy lakatlan szigeten lennék ahol senki és semmi nem zavar...mert olyan, aki érdekelne és meg is értene olyan embert nem találtam...és félő nem is létezik....így én is a magányt választom...

2012. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
talán néha fel kéne kellni gép elől és valami életközeli dolgot kéne művelnetek akkor talán talánátok valami értelmet az életeteknek.
2012. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én nagyon sokat vagyok a természetben, főképp hétvégén...viszont emberek társaságában neem vagyok jól...nem jó velük!
2012. jan. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A "valamilyen villamosmérnök" szak olyan, hogy azoknak, akik elkezdik, a 60-70%-uk nem végzi el. Nem tudom, h hány éves vagy, de ehhez tényleg neki kéne állni tanulni, matekot, fizikát különösképpen.

Az pedig, h lúzer vagy -e, szerintem relatív. De a problémádat semmiképpen sem az emberi kapcsolatok leépítésével kéne megoldani. Elég szar ugyanis, mikor senkivel nem tudsz beszélni, és hozzád sem szól egy jó szót sem senki. Ha vannak olyanok, akik barátkoznak veled, azokat inkább megbecsülni kéne.

Ezen kívül ha találnál valamilyen szabadidős tevékenységet, az jó lenne. Hiszen ha valamiben van sikerélményed, azzal az önbizalmad is nő. Ha nő az önbizalmad, azt akaratlanul is látják rajtad az emberek. Márpedig egy pozitív emberrel mindenki szívesebben ismerkedik, mint egy olyannal, akiről lerí az életuntság és a közöny.

Ez a szabadidős tevékenység ha sport lenne, az lenne talán a legjobb. Egyrészt mert jó hatással lenne az egészségedre, levezeti a feszültséget, céltudatosságra és kitartásra tanít (ami az élet minden területén fontos azért). Ha egy csapatsportot választasz, új emberekkel ismerkedhetnél, új lappal indulhatnál. És lehet, hogy még igazi barátokra is találhatnál.

Szóval ha te nem vagy nyitott mások felé, mások sem lesznek azok feléd, ez ilyen kölcsönös dolog.

2012. jan. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam a társaságom nem valami keresett. Asszed önként lettem lúzet?! Asszed nem próbálkoztam? Sosem sajnáltattam magam, mielőtt elkezdenéd, csak vázolom a helyzetet.
2012. jan. 13. 01:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Nahát 1 éve járok gyúrni de ott egyedül vagyok, mert mindenkinek megvan az edzésterve.
2012. jan. 13. 01:56
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor írok azokról a lúzerekről, akiket én ismerek, hátha egy- egy tulajdonság rád is igaz, és tudnál változtatni rajta.

Szóval 2 ilyen fiú van, akikre ezt a jelzőt teljes mértékben rá tudom húzni.

Mindketten számítógépbuzeránsok. Mozgásról csak a focis játékokban hallottak, ehhez mérten elhízottak és tohonyák is. Az iskolában (míg osztálytársak voltunk legalábbis) kb egész nap élőhalottként közlekedtek, mert hajnalig gépeztek, így mondjuk nem is lehet túl sok mindenben aktívan résztvenni. A tanulmányi eredményeik a kettes környékén voltak. Nem azért, mert buták voltak, egyszerűen csak derogált nekik tanulni (emiatt eléggé lenézte őket mindenki, szerintem joggal). Nem arról van szó, h mindenki legyen atomfizikus, de azért van egy minimális szint mind műveltségben, mind általános tájékozottságban, amit azért ciki nem megütni.

Az egyikük a higiénére sem adott túl sokat. Volt egy év, mikor a mellette kellett ülnöm az egyik órán, és a hét előrehaladtával egyre távolabb voltam kénytelen húzódni, mert már annyira irritált a szaga. Egyszer rákérdeztem, h szokott -e fürdeni, mire mondta, h igen, minden tesióra után (ez heti két alkalmat jelentett).

2012. jan. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ilyen baromi gúnyos tudsz lenni, szerintem ne várj segítséget (én legalábbis az első válaszommal mindenképpen valamilyen jó tanácsot szerettem volna adni). De tudod, amilyen az adjon Isten...
2012. jan. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok tohonya 65 kiló vagyok de szinte látszik a bordám
2012. jan. 13. 02:09
 10/16 A kérdező kommentje:
az első válaszra még nem is reagáltam...
2012. jan. 13. 02:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!