Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége felé más is...

A terhesség vége felé más is "antiszociális" lesz és idegesíti az állandó kérdezősködés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatomat oszthatom meg veled:


Igen, én az vagyok. Már néha az is idegesít, amikor a saját szüleim felhívnak, hogy megkérdezzék, hogy vagyok/vagyunk. Múltkor anyóst is leüvöltöttem a telefonban, hogy majd én hívom, ha lesz valami. :)

2011. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mentalitás kérdése. Én például inkább az elején voltam antiszociális, mégpedig nem is kicsit. Túl nagy volt bennem az aggodalom, hogy minden rendben lesz-e ahhoz, hogy kezeljem a rám irányuló figyelmet. Aztán javult a helyzet, de a legvégére megint begubóztam kicsit. De azt például, hogy megsimogassák a hasamat nem engedtem senkinek, csak a férjemnek.

Ezzel szemben az ismeretségi körömben a legtöbb kismama szinte fürdőzik a figyelemben, nagyon élvezik az állandó kérdezősködést. sokan szinte reklámozzák a terhességüket.

2011. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azt még hozzátenném, hogy engem azért "zaklatnak" most ennyire, mert szombatra vagyok kiírva...
2011. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én szerettem csavarogni/sétálni/plázázni, de leginkább egyedül :)


Falra másztam a még mindig egyben vagy kérdéstől....Mindig azt gondoltam magamban, nem csak kitömtem párnával...


Hát látják hogy ott van....


De persze van aki nem ilyen, de 10-ből 9 tuti ezt mondta..


Mennyi van még neked hátra?

2011. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első: pontosan így vagyok én is ! Már mindenki idegesít, ne kérdezgessenek!! Én mára vagyok kiírva.. gondolhatod.
2011. júl. 26. 12:00
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja és sajnálnak. Na abból sem kérek.

Meg ugye az ember a terhesség elején és végén aggódik a legjobban, talán azért van ez ilyenkor, h nem akar látni senkit.

Köszi nektek a választ :-)

2011. júl. 26. 12:02
 7/13 anonim ***** válasza:
IGEN :) Bár még csak a 32-ik hétben járok egy hárpia lettem :) Az állandó hogy vagy meg mikor jön a baba meg egyáltalán minden idegesít :)
2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen határozottan igen 36 hetes koromtól nem tudtam úgy végig menni az utcán hogy kb 5-en ne kérdezték volna meg hogy vagy hogy bírod mennyi idő van még jaj jön rád a nagy meleg. Később ahogy jöttek a 30 fokok mindenki azt kérdezgette hogy bírod ezt a meleget hogy vagy hogy viseled de napi szinten kb 20-szor. Persze jól esett egy darabig az érdeklődés de egy idő után már idegesítő folyton ugyan arra a kérdésre felelni. Mert mégis mit mondhatnék én is akartam és akarom ezt a csöppséget az életem értelme nem egy becsúszott baba és tudtam hogy mit vállalok nem fogok panaszkodni mert nincs mire. Igaz hogy a nagy melegbe nagyon nehéz de megéri!
2011. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja 39 hetes vagyok utolsó
2011. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én amúgy sem voltam vmi nagy "emberbarát", de tény, hogy az utolsó hetekben falnak tudtam volna menni mérgemben, ha láttam, hogy anyám hív.. Ha véletlenül nem tudtam felvenni, mert pl WC-n voltam, hívta páromat, pedig mondtam neki, hogy ne hívogassa.. Én azok közé tartozom, akik nem nagyon szeretik, ha a párjukon kívül más is taperolja a pocakot.. Engem sem hagynak békén vagy 1 hete a tesóim, mert holnaputánra vagyok kiírva, és ha hívnak, mindig az az első, hogy: "Egyben vagy még?" .... Majd hívjuk őket, ha megvan a baba.. :-)
2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!