Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy gáz lenne ha életem...

Nagy gáz lenne ha életem hátralévő részében antiszociális lennék?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam, nem vagyok társasági embernek való, próbáltam másokkal beszélni akik inkább kerülnek, csak, hogy ne kelljen velem beszélni. Lúzer vagyok ennyi. Én vagyok a srác akivel a csajokat riogatják. Nem üthetek vissza, főleg mivel úgy elvernének, mint szódás a lovát. Még a saját húgom is rátesz egy lapáttal. Új közösségbe kerülök erre már hallom, hogy ezt meg azt terjeszt rólam ilyen olyan bulikban, az a mocskos ribanc. A tanulmányi eredményem is egy nagy xar, mert olyan vagyok, mint egy krumpli. Tanulni sincs kedvem az állandó lehangoltságól.

Másnak is vannak problémái tudom én jól, de engem nem érdekelnek, engem egyedül a saját lelki egészségem érdekel.

Arra gondoltam inkább leépítem a maradék szoci hálómat is, jó jegyeket szerzek év végén, aztán majd elvégzek valamilyen villamosmérnök szakot és napi 12 órában a munkának élek.


2012. jan. 13. 01:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

No woman, no cry, örülj neki, a nőkel csak baj van


kérek mindenkit, hogy húzzátok már le a százalékomat, 7végére ötven% alá akarok menni, és már nem tudok ennél idiótább válaszokat írni.


köszike!

2012. jan. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Olyanról beszélj velük, ami őket is érdekli. Derítsd ki, hogy mi érdekli őket. Próbálj hatással lenni rájuk, és ne untasd őket. Ha látod, hogy unatkozik, akkor rosszul csinálod, változtass témát, "előadásmódot". Az a lényeg, hogy egy olyan embernek higgyenek, aki érdekes, szórakoztató, és nagy az önbizalma.
2012. jan. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem értem a vádaskodásaitokat....leírjuk, hogy mivan erre ledagyattoztok minket keg idiótának tituláltok, bár én hozzáteszem egy mukkot nem tanulok és most félévkor 3 négyesem és egy hármasom lett...és már van matek meg infó előrehozottan érettségin, év végén meg emelt....

Ezért utálom az embereket....csak vádolnak, ítélkeznek a segítség helyett....

tisztelet a kivételnek.....

Első voltam

2012. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

hasonlítunk, kedves kérdező, csak én lány vagyok. az idegenekkel történő kommunikációra még rátesz egy lapáttal, hogy romániában élek, és a nyelvet valahol az alapfok és középfok között beszélem, holott elvárják, hogy a mitugrálsz kis magyarok is anyanyelvi szinten beszéljék a románt.szerencsére magyar suli van a városban, de pl pékségben, ahol kérni kell a dolgokat, már csak mutogatni tudok, hogy ott azt kérem, mert ki tudja , hogy hogy mondják románul pl a sajtos stanglinak. elég kellemetlen úgy élni, hogy tudod, h egy mentőt nem tudnál kihívni, szval nyugi, nem olyen rossz a te helyzeted. szerintem próbálkozhatnál még dumálni idegenekkel buliban, parkban, bárhol, már csak azért is mert te megteheted, hogy simán odamész a másikhoz, és nem kell közben tolmácsost játszanod.

Ne az legyen a célod, hogy jaj, de vagány srácnak találjanak. Szórakozz, tégy úgy, mintha külföldi lennél, vagy hülye, marháskodj, úgysem találkozol többet azokkal az emberekkel. Én mindig ezt csináltam, ha Magyarországra mentem :D, és mindig élveztem, h mennyire zavarba lehet hozni az emberet így. Szval szerintem próbáld lazábbra venni.

2012. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát...nem olvastam végig a többit bocsi, csak a kérdést, de gyorsba válaszolok: szerintem új társaság, teljesen új, ahol nem ismernek.( pl. új sulival megoldható, ami másik városba van) és adj a külsőre, nem azt mondom hogy legyél divatos, mert az undorító- persze ha náluk be akarsz vágódni akkor nyugodtan. Viszont nézz ki 'jól' pl egy fasza hajat csinálsz ami jól áll, meg pl tartásod ha szar, akkor húzd ki magad, pattanások ellen ( ha van) egy nagyon jó szer van sotret a neve- babapopsi lesz a bőr tőle, akkor... satöbbi, ilyen dolgokkal lehet szépíteni, találj ki valamit, amitől elfogadhatóbb lesz. Ismerek egy pasit, aki nem egy nagy szépség. Még 1-2 foga is hiányzik, de olyan fasza stílusa van, hogy sok nő vonzónak tartja :D
2012. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok még: amúgy meg nekem pont fordítva van, én kerülöm a beszélgetős helyzeteket. utálok beszélgetni valahogy. főleg ismerkedni..Szal én úgy vagyok hogy inkább én kerülöm azt aki odajön hozzám beszélgetni :D
2012. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!