Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legkülönlegesebb...

Mi volt a legkülönlegesebb élményetek eddig az életetekben? :D (több is lehet)

Figyelt kérdés

Pl Nekem az egyik, hogy egy állatkerti önkéntes munka után pórázon sétáltattam egy rókát:)

Vagy volt, hogy Romániában voltam, és árva kisgyerekeknek segíthettem...:)

Szóval, nektek milyen különleges tapasztalataitok voltak?:))


2012. jan. 14. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Különös módon elaludtam veztés közben és szembe mentem a forgalommal. Arra ébredtem hogy mintha szólna valaki: "kelj fel!" Elrántottam a kormányt. Nem lett halálos baleset...
2012. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húúú.. kb. 4 éves lehetettem, amikor rám jött a kakilhatnék. Ott voltunk a családdal, anyám nővérének a házában. Én próbáltam visszatartani, de nem ment és amikor már futottam a wc-re, kipottyant egy picike darab a folyósóra... aztán meg lestek mint borjú az új kapura!
2012. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"lehettem" egyéb kellemetlen probléma..elnézést.
2012. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hmm ez nehéz kérdés.. ja igen, nem tudom ez hogy volt lehetséges, de egyszer kb. két hónapig nem undorodtam magamtól és valahogy elhitettem magammal hogy kellemes látvány vagyok ("szép" csak ezt túl erős szónak tartom)
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Unit88 ***** válasza:
Velem szinte heti rendszerességgel: megjósolom a jövőt (nem viccelek) álmodok vmit aztán egy idő után bekövetkezik és eszembe jut hogy nemrég azt álmodtam. De mondjuk ezeket az álmokat inkább lecserélném olyanra ahol rájövök hogy álmodom és elkezdem irányítani
2012. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
eddig az amikor 1x elrepülhettem az óceánon túlra. meg az LSD. rövid távon az utóbbi jobb volt, de hosszabb távon meg jó lenne máshol élni. :)
2012. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

00:52


Meg lehet csinálni, de nem nagy durranás.

2012. jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az, amikor összejöttem a párommal, szinte alig hittem el, hogy megtörténhet velem.

A másik meg az, hogy Porschéval menni a Balatonra nyaralni. Ez jónéhányszor megvolt régebben.

Továbbá nagy élmény volt repülőgéppel utazni, igazi tengerben fürödni.

2012. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!