Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy hagyjam magam mögött a...

Hogy hagyjam magam mögött a múltamat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hülyeséget csináltam a múltban, és egész nap ezeken rágom magam. Semmit nem tudok normálisan csinálni a stressz miatt. Hogy vessek véget ennek?

2012. jan. 15. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire rég volt? Idővel egyre ritkábban fogsz gondolni rá. Ha mégsem, egy pszichológus segíthet.
2012. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az összes rossz dolgon filózni szoktam, egészen kiskoromtól akár csak a múlt havi történésekig :S
2012. jan. 15. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha nálam is előfordul, hogy a butaságaimon merengek, ostorozom magam egy-egy ballépésem miatt, amire nem tudom mást mondani, - csak a szavaiddal élve kimondani - hülyeséget csináltam.

Amit tehetsz, hogy lenyeled. Nem változtathatsz már rajta, megtörtént. Hiába gondolkozol rajta, mást már nem tehetsz, és nem is biztos, hogy lenne értelme. Próbáld lezárni magadban, elfogadni.

Tudom nehéz ezt kívülállóként mondanom. De hidd el, én is tettem olyat, amit azóta 1000x megbántam, és utálom magam miatta. De nem tudok mit tenni. Emlékszem rá, kísért, rágódom, de próbálok együtt élni vele.

2012. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

attol fugg mir csinaltal de szerintem lepj rajta tul ha mar ugysem tehetsz semmit sem h helyrehozd

probalj megh nem ezen ragodni mert csak magadat teszed ezzel tonkre ha meg nem sikerul es hosszabb ideig gondolkodsz ezen akkor 1pszicho tenyleg segithet

2012. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenki cseszett el már dolgokat az életében, ezt be kell látnod, és a múltadon meg egyébként se változtathatsz. Na most itt következne, hogy leírok egy csomó közhelyet, de legalább szorítsd háttérbe a dolgaid! Keress új hobbit, ismerkedj meg új emberekkel - ez elvonhatja a figyelmedet a múltadról. Vagy írj naplót, azzal részben kiadod magadból a dolgokat.
2012. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszeruen lepj tul rajta. Ha eszedbe jut, csak hesegesd el a gondolatot. Nem kell tulbonyolitani
2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!