Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hagyjam a sulit a fenébe és...

Hagyjam a sulit a fenébe és inkább fetrengjek holnap egész nap az ágyban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az attól függ beteg vagy, vagy csak suli undor?
2011. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
életundor...
2011. nov. 28. 23:02
 3/18 A kérdező kommentje:

de a pszichodoki megnyugtatott, hogy teljesen normális az hogy 19 évesen, úgy érzem, mintha magamból kiszakadva élnék egy másik dimenzióban, a világ felett, meg hogy meg akarok haldokolni.

Csak nem bírom suliba bemenni, viszont sok az igazolatlanom. nu?

2011. nov. 28. 23:03
 4/18 anonim ***** válasza:

19 évesen elvileg már nem vagy tanköteles. Viszont ha sokat hiányzol nem lesz meg a féléved. Vagy rosszabb esetben el is tanácsolhatnak.

Viszont ha ezeket a hiányzásokat ha későbbi munkahelyeden fogod össze szedni akkor már sokkal rosszabb lesz a helyzet. A munkaviszonyt felmondja a munkáltató és akkor az utcára kerülsz.

A doki valami antidepresszánst nem írt ki véletlenül ha ennyire rossz a helyzet?

2011. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

szerinte teljesen normális ez a helyzet.. Valami szorongáscsökkentőt írt fel, de a helyzet változatlan...

Egyébként meg még gimibe járok, idén érettségizek ELVILEG és aztán jelentkeznem kellene az egyetemre de hát így hogy mi lesz..

2011. nov. 28. 23:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz sok hiányzás mellett leérettségizned. Egyetemen pedig tuti hogy nem fogják el nézni a sok hiányzást. Főleg ha nappalin végzed.

Nem vagyok gyógyszerpárti, de úgy gondolom a te esetben fontos a gyógyszeres terápia. Amit mellette tudnék még javasolni az kognitív terápia lenne. Érdemes lenne utána nézned interneten. És ne add fel ilyen könnyen!

2011. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát én azért adtam fel, mert a doki felírta a gyógyszert,azt kész le vagyok nézve......

Már így is gyógyszereken élek, folyamatosan erős fájdalomcsillapítókat nyomok magamba, mert mindig van vlaamim, ami nagyon fáj... ÉS akkor még most ez is? :S Hát nekem befellegzett.. LEgszívesebben itthon maradnék, de ha most megint ellógom a sulit akkor vajon később (már ha lesz később) nem fogom-e megbánni? hm.. nagy dilemma..

2011. nov. 28. 23:33
 8/18 anonim ***** válasza:
A doki által felírt gyógyszeradag mellett még egyéb gyógyszereket is be szedsz?
2011. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Fájdalomcsillapítót.. De az volt előbb.. Fejfájásra főleg , mert éjjel-nappal fáj a fejem (és nem túlzok, mikro azt modnom, hogyé jjel is fáj, sokszor fejfájás miatt nem tudok aludni, meg reggel emlékszem, hgoy álmomban is fájt...)

elvielg a kettő nem üti egymást

2011. nov. 28. 23:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Én ebben nem lennék olyan biztos...

Szerintem illene megemlítened az orvosodnak, hogy előtte is rendszeresen szedted illetve jelenleg a az ó általa felírt mellett szeded. Meg merem kockáztatni kimondani, hogy nálad már kialakult egyfajta gyógyszerfüggőség és erre az orvos által felírt gyógyszer még jobban rá húz.

Amit fájdalom gyanánt érzel az nem más mint fantom fájdalom.

A függőség egyik vele járója. Így már érthető miért nincs kedved semmihez.

Én a helyedbe komolyan venném és elmondanám ezt az orvosnak. Főleg ha még alkoholt is fogyasztasz rá....

2011. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!