Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyit és mikor szoktál...

Mennyit és mikor szoktál elmélkedni, gondolkodni?

Figyelt kérdés

Mármint amikor nem hallgatsz zenét, vagy esetleg aközben is? Esetleg cigarettázás közben? Mennyi időd van csak úgy létezni? Gyakran vagy fáradt? Lefekvés előtt miken szoktál gondolkozni? A holnap megpróbáltatásain?

Tinédzserek és felnőttek válasza egyaránt érdekel! Köszönöm:)


2012. jan. 16. 01:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Én állandóan gondolkodom, legalábbis mindig eszembe jut valami, amit ízlelgethetek.

Nem szoktam problémákon idegelni magam, azokat inkább megoldom. A köztes időben szituációk jutnak eszembe vagy egy verset próbálok elejétől végéig felidézni, ill. néha rádöbbenek, hogy egy kis jelentéktelen gondolattól hova jutottam el.

Zenehallgatás közben állandóan szárnyal a fantáziám, még akkor is, ha mondjuk a hátam közepére nem kívánom az aktuális zenét.

Én szeretek minden napomba beiktatni egy kis "csak úgy létezést", amikor ténylegesen elrugaszkodhatok a valóságtól.

Lefekvés előtt mindig pozitív töltetű gondolataim vannak, ez valahogy belém rögzült. Minden nap lefekvés előtti időszakát testedzéssel, majd egy forró zuhannyal töltöm, aztán bevackolom magam az ágyba és elképzelem, hogy másnap mi lenne a legjobb megoldás pl. egy megmérettetésen.

2012. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy én nagyon allergiás vagyok a művigyorra, és észre is veszem, hogy ki mosolyog őszintén. Azt is észreveszem, ha valaki csak azért bunkó velem vagy mással, mert épp rossz napja volt. Ezt szerencsére mindig sikerül helyén kezelnem. Ehhez hasonló konfliktushelyzetek legjobb megoldásán is rengeteget elmélkedek.
2012. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ezeket leírtátok! Érdekes volt olvasni:) még egyszer köszi!
2012. jan. 17. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!