Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Annyi minden...

Mit csináljak? Annyi minden összejött. Teljesen el vagyok keseredve:'//

Figyelt kérdés
Valahogy semmi nem jön össze mostanában. A tegnapi randi után még beszéltem a pasival, ma már nem keresett.. Se egy Sms, sem egy levél.. Aztán más jellegű problémák is jöttek, hazaértem, egy szörnyű hír fogadott. Ezt inkább nem részletezném. Hogyan tudnék kicsit kikapcsolni, és elfelejteni minden problémámat?? (Ne ilyet, hogy fojtsam alkoholba a problémámat, légy szí')
2012. jan. 16. 16:05
 1/8 tetris ***** válasza:

Talán ülj le, és sírd ki magad alaposan. Egy kiadós bömbizés után az embeer lánya általában megkönnyebbül. Aztán ha már kiadtad a keserűség egy részét magadból, akkor tedd félre az érzelmeket, és koncentrálj a megoldásra. Mert mindennek van valami megoldása.

Először is rendezd el a fejedben a pasast. Hanem hívott, annak oka van. Lehet, hogy nem ért rá, de az is lehet, hogy már nem érdekled. Sajnos az élet ilyen. De azért nem kellene rögtön rémeket látni. A férfiak többsége nem szokott ömlengeni a telefonban.

Bármi is a baj, add ki magadból a keserűséget, sírj, ha sírni kell, és aztán vegyél egy nagy levegőt, és lépj tovább. Tudod, az élet nem áll meg!

2012. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
forrócsoki, hülye film, meleg takaró és még több csoki... De csak 1, max 2 napig....
2012. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából nem is a pasi a legnagyobb gondom, valami óriási probléma van a családban, amit nem lehet feldolgozni, és már du. 2 óta folyamatosan sírok..
2012. jan. 16. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaki kellene, aki átölel és megsimogatja a buksi fejedet és vígasztal. Talán egy barát ilyenkor? Van?
2012. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, h van.. De nekik sem szeretném elmondani, óriási a baj..
2012. jan. 16. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, lehet, hogy rajtad nem segítm ha iírod magadból, de itt senki nem ismer, ha attól jobban érzed magad, nyugodtan leírhatod..
2012. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy barát elmondás nélkül is vígasztalna...
2012. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tetris ***** válasza:
Vagyunk itt páran, akik szivesen elolvassuk, hogy mi bánt. Még ha konkrétan nem is tudunk segíteni, de sokszor már az is megkönnyebbülést hoz, ha kiírod magadból a bánatot. Aztán mi meg majd vígasztalunk! Na, mi a gond?
2012. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!