Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Leah^^ kérdése:

Miért ilyen a legjobb barátnőm? Mi történt velünk?

Figyelt kérdés
Második óta ismerjük egymást és mindig a legjobb barátnők voltunk,elmondtunk egymásnak mindent. Most 7.-Edikesek vagyunk és egyre rosszabb a kapcsolatunk! Alig beszélünk,ha mégis,akkor sokszor bunkó velem,nem segít semmiben,ha gondom van. És ha betelik a pohár,és nem szólok hozzá,nem érdekli,mindig én megyek oda hozzá végül és akkor is valahogy rám keni. Mikor felhozom a témát,azt mondja,hogy a másik lánynak kell segítenie...stb. Még azt is bevallotta,amikor valahogy szóba került,hogy akikbe eddig szerelmes voltam,direkt csinálta,hogy megpróbálta elcsábítani. Segítsetek,mit csináljak??????
2012. jan. 28. 19:53
 1/5 anonim válasza:
Szerintem próbáld vele megbeszélni a dolgot (szó szerint kérdezz rá hogy miért nem jön oda hozzád stb...) vagy menjetek el sétálni valahova és beszélgessetek és akkor hozd fel a témát. De ha ez sem segít akkor szerintem nem akarja már hogy lb-k legyetek valamilyen oknál fogva.
2012. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) már próbáltam vele beszélni,azt mondta nem az az oka,hogy nem akar a barátnőm lenni,igazából sosem tudta eddig megindokolni,hogy miért viselkedik így. Azt hiszem,itt egy barátság vége :(
2012. jan. 28. 21:46
 3/5 anonim válasza:
Sajnálom ami történt és szerintem találsz nála jobbat :D
2012. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hidd el az ilyen kiskorban elkezdődő barátságoknak nincs jó vége. Saját tapasztalat. Ovis korom óta tavalyig lb-k voltunk, ma pedig már addig fajult a helyzet, hogy le se szar, mással lóg, sőt a nyáron kijelentette, hogy márpedig ő nem akar a barátnőm lenni. Nem voltam rest, kerestem mást. Persze nem emiatt. Rögtön megtaláltam, egész általánosban ott volt a szemem előtt, mindig tök egyedül, megsajnáltam, végül sok közös téma, rengeteget lógtunk együtt, és most ő a legjobb barátnőm. Más mint az előző barátnőmmel. Vele fesztelenül beszélgetek BÁRMIRŐL, rengeteg a közös témánk, és egy év együtt lét nem volna elég, hogy minden mondanivalónkat megosszuk egymással. Ráadásul sose voltam az az "ölelgetlek, mert nagyon szeretlek" típus, és most mielőtt elválunk többször megöleljük egymást, gyakran alig tudunk elbúcsúzni. És van, hogy összeveszünk, egy rossz szóval annyira megbántjuk egymást, hogy sírunk, de mindig mindent megbeszélünk és utána semmi baj. És pont ezzel magyarázható, hogy a veszekedés ennyire fáj, hogy elég jó baránők vagyunk. Számomra ilyen egy legjobb barátnő. Persze most órákig beszélhetnék róla, hogy mennyire szeretem, de már így is sokat írtam. :$ Te is keress egy hasonló lányt szerintem. ;)
2012. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen,úgy látszik,akkor menthetetlen a helyzet. köszönöm a válaszokat!!! van egy lány aki ilyen velem,csak nem tudtam,hogy érdemes-e harcolnom ezért a barátságért,vagy hagyjam ott a fenébe és legyek azzal,aki tényleg kedves hozzám. értitek,nem tudtam,hogy ideiglenes probléma,amit majd megoldunk és minden olyan lesz,mint régen,vagy örökre vége. Még egyszer köszönöm!!
2012. jan. 29. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!