Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül vagyok. Hogyan...

Nagyon egyedül vagyok. Hogyan szerezzek barátokat Pesten?

Figyelt kérdés
20-as éveim elején járó lány vagyok és most költöztem Pestre valakivel aki közben cserben hagyott.Nagyon szomoru vagyok mert nincs itt egyetlen barátom sem.Senkivel nem tudok beszélgetni,elmenni szórakozni(pedig azt nagyon szeretek),azt pedig nem tehetem meg hogy hazajárok rendszeresen a barátaimhoz.Szeretném tudni hogy van-e olyan hely Pesten ahova barátkozás céljából fiatalok járnak vagy szólitsak le embereket az utcán?Mit tegyek hogy ne legyek magányos?A munkatársaim is mind családosok vagy öregek senki nem foglalkozik velem.Diszkóba sem akarok egyedül menni és a szorakozó helyeken is csak a kialakult barátikörök vannak,beüljek közéjük kéretlenül?Segitsetek nagyon fontos!!!
2009. febr. 19. 21:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Kezdj el csinálni valami csapat sportot ami teccik foci vagy bármi... Jo barátokat lehet szerezni és magadnak is jot teszel.
2009. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha van kedved menj el táncoltanfolyamra (amilyen stílus csak érdekel), általában barátságos kis társaság van ilyen progikon! Vagy ülj be mekibe, nézz körül, ha látsz egy normálisnak tűnő emberkét vagy társaságot akkor kérdezd meg, hogy odaülhetsz e, és valahogy találj ki valamit, amivel beszélgetést kezdeményezhetnél... Vagy menj uszodába, szaunába, remek alkalmak vannak ilyen helyeken! :)

Sok sikert!!!!

2009. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia. Én nem tudok ilyen helyről de szívesen beszélnék veled a témáról és esetleg másról is:) amugy szerintem itt is lehet barátságokat kötni. Ha gondolod írj e-mail-t mercusbaby@freemail.hu
2009. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam már és is hogy érdeklödési körömnek megfelelöen elmegyek néhány helyre de egyedül akkor is nehéz elindulni és benne van a pakliban hogy nem találok ott senkit akit érdekelnék vagy forditva és az ujabb kudarc érzés lenne még lejjebb csúsznék a depi felé.Ha van még vki aki 22-25 között van és szivesen fogadna még 1 barátot,szeret bulizni és szórakozni vagy csak ugy járkálni a városban és "hülyeségekröl" dumcsizni,esetleg megfontolt és céltudatos irjon.Hátha..Köszönöm az eddigi válaszokat Mercusbaby kereslek.
2009. febr. 19. 21:54
 5/8 A kérdező kommentje:
tita1987@freemail.hu
2009. febr. 19. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz?
2009. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélgetsz a neten másokkal? Chat, vagy ismerkedős oldalak... aztán lehet talizni, én pl. a hotdog.hu oldalon ismertem meg pár barátomat, barátnőmet.
2009. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En is benne vagyok minden joban, szoval, ha gondolod, irj: virike@index.hu 23 eves lany vagyok :)
2009. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!