Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki egyszer már volt...

Ha valaki egyszer már volt depressziós, abban okozhat maradandó sérüléseket a betegség?

Figyelt kérdés
Ki hogy mászott ki a depresszióból?Nem hagyott bennetek nyomot és nem szokott néha visszatérni ugyanaz az érzés,ami a betegség alatt volt?Mármint hogy értelmetlen az élet stb.
2012. jan. 29. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy érzem teljesen nem lehet kilábalni belőle.Legalábbis én nem tudok.7 éve tart,és nem hiszem,hogy valaha el fog múlni..
2012. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem is tudom tart e még nálam 3 éve (13 évesen) teljes mértékben gyűlöltem önmagam a világot mindent talán az volt a legrosszabb időszak, aztán 1 évre mondjuk megszűnt, de sokat kellett változnom lelkileg testileg is és nem biztos hogy megérte, aztán tavaly (15 évesen) kezdett vissza-vissza térni de csak akkor ha nagyobb csalódások értek. 16 évesen, főleg az idei tanévben kezdett visszatérni a 8.-os állapotom, de nem olyan durván, öngyilkosságról is gondolkodtam, de soha nem gondoltam komolyan, most pedig kezdem egyre jobban érezni magam kb akk omlok össze ha csalódás ér. Nem tom soha nem beszéltem erről senkivel, nem vok az a bátor gyerek, és ha látnál élőben 1általán nem feltételeznéd rólam, de én azt mondom tegyél agy változásokat az életedben kül. széttörsz, nem tom beszélj szüleiddel ha még tinédzser vagy, vagy a legközelebbi barátoddal. De ha nem tudod kezelni egész életedben kisérni fog, sok szerencsét! (16/F)
2012. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
nekem is tart már egy ideje, de még nem sikerült 'meggyógyulnom'. és azt hiszem nem is fogok, valószínűleg hamarosan megdöglök, de.. neked sok sikert.
2012. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve lettem depressziós, és teljesen megváltozott a személyiségem. Most már néha elmúlik, de a személyiségem már ilyen marad...ilyen pesszimista.
2012. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!