Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindeki elfordult tőlem....

Mindeki elfordult tőlem. Érdemes így tovább élni?

Figyelt kérdés

Depressziós lettem. Mindig sokan szekáltak de próbáltam változtatni azokon a dolgokon amiken tudtam.

Azt hittem vannak barátaim, de sorra kiderült miket mondanak a hátam mögött.

Valahogy üldözése mániám is lett hogy biztos mindenki utál, vagy aki nem is, de furának/nyominak/rondának gondol (eddig ilyen verziókat hallottam vissza).

gondolkoztam hogy talán igazunk van és aki "gáz" az az is marad, nem érdemes élnie mert bárhová megy, mindig van egy "jóakaró" aki terjeszti a hírét és így már az új emberek is fenntartással kezelik.

Igazából belefáradtam hogy nem tudok megfelelni.

Azokkal akikkel néha eljártam bulizni mostanában nem mentem. Elmondtam hogy rossz a kedvem és reméltem talán megértik.

Nem értették, mindenfélét kiírogattak a hamis barátságról rám célozva.

Nem volt az utóbbi években könnyű az életem, hárman meghaltak a családból akiket szerettem és egy barátom is. A pasim akkor dobott pont mikor az egyik történt. A csaja akivel utánam járt szabályos hadjáratot indított ellenem féltékenységből.

Úgy érzem nincs miért, kiért élnem. Egyedül anyukámat sajnálnám itthagyni de másokat már nem.

Bocsánat ha önsajnáltatóan hangzik. Lehet hogy az is.

Lehet hogy rossz barát vagyok amiért nem tudok teli szájjal nevetve örülni a "barátnőim" új pasijának meg converse cipőinek már, mikor évek óta senkim és foszlik le a lábamról a kínai cipő. Keresem a hibákat magamban de ha kérdezem mástól mi nem tetszik a válasz mindig: á semmi, semmi.


2012. jan. 31. 18:52
 1/7 anonim válasza:
85%
Kedves kérdező, élni mindig érdemes.
2012. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak sötétebb korszakai, amikor borúsabban látja az őt körülvevő világot, amibe ugye a többi ember is beletartozik. No de a világ mindig olyan számomra amilyennek az aktuális lelkiállapotomban látom. Nem rossz az, csak én látom rossznak, mint ahogy te sem leszel rosszabb attól, ha rosszat mondanak rólad. Emberek megmérésénél csak egyetlen hiteles mérce van. Ő MAGA. Ezért vagyunk mind mások. Senkit senkivel összehasonlítani nem lehet. Sőt magunkat sem másokkal. Gondolj arra a pluszra ami benned van és az utódodban kiváltotta a féltékenységet. Mert kell lennie, másképp nem lett volna oka féltékenykedni. Az értékeket neked kell megtalálnod magadban, mert a legjobban te ismered magadat. Elkeseredésre különösebb okot nem találok. Látod, én még azt sem tudom, hogy mi az a "converse cipő" mégse vagyok elkeseredve-:))) No, csak fel a fejjel!
2012. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia. megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy, és hány éves? Nekem is volt egy nagyon nehéz időszak az életemben. és valószínűleg lesz is, mert még csak 20 éves vagyok.De az élet mindig megy tovább. mindig van miért élned. nekem 2 éve halt meg apukám, én is rájöttem, hogy nincsenek barátaim, plusz még egy elmondhatatlan szerelmi bánat. én ekkor kezdtem el spiritualitással foglalkozni, motiváló idézetek olvasni, pozitív gondolkodásról könyveket. nekem sokat segítettek.
2012. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
45%
Írd ki magadból ide bánatod, sírj egy országnak.
2012. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt teszem...ha már anonim az oldal miért ne? :)
2012. jan. 31. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a barátnők nem is igazi barátnők. Keress másokat.
2012. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nincsenek barátaim, csak jó ismerőseim. Jó lenne, de önzetlen.
2012. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!