Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki bőségben él annak még...

Aki bőségben él annak még több jó jár (ha nem lenne egy magasabb intelligencia (Isten) aki irányítana), akinek szar gondolatai vannak még több rosszat kap, miért?

Figyelt kérdés

itt vagyok 18 éves, történnek velem elég jó dolgok azért, de úgyérzem több a szar, az sz.r hogy kissé kívülállónak tartom magam, valószínüleg én generálom a hülyeséget, ennyire nem tartanak különcnek az oszttársaim mint én magam..


szal a délelőttjeim nem túl kellemesek, főleg most itt egy rakat pattanás megjelent az arcomon, le merem fogadni hogy a sok stressz miatt a sok hülye negatív gondolat miatt..gyomrommal is gondba vagyok(emésztés)


pfff:\


srác


2012. jan. 31. 21:06
 1/1 anonim válasza:

Na figyelj!


Ne aggódj a pattanásaid miatt - szépülsz. Most pedig kiröhögsz és ezt kérdezed magadban: "Ez hülye?"


Nem. A ragyák a serdüléssel és a fejlődéssel együtt jönnek elő, de később csak szebb lesz az arcod, a csajok majd a combjaikkal fognak tapsolni érted.


Kondizz - az eltereli a figyelmedet.


Ami igaz, az igaz - ha rosszra gondolsz, akkor be is vonzod a rosszat az életedbe. Tudod mit? És kérlek - ilyet sosem szoktam írni, mert NEM SZABAD, de most az egyszer kivételt teszek - nagyon szépen kérlek, vedd be a Leszarom Tablettát, jó? :) Biztos módszer, HIDD EL NEKEM! Megfog változni az életed :) Csak tudd, hol a határ.


Különcségedet illetően, meg kell tanulnunk, nekünk, embereknek Kompromisszumokat kötni. Alias: légy különc, úgy, ahogyan te szeretnél, de úgy, hogy ezzel a különcségeddel ne hergelj másokat. Nem kell 100%-ig megfelelned az embereknek... csak ne keverd magadat bajba emiatt (vagyis ne vigyél túlzásba semmit).


Aki bőségben él, annak a legrosszabb. Mondok egy példát.


Te mikor éreznéd jól magad? Akkor, ha a kezedbe nyomnának 20 000 forintot, vagy akkor, ha dolgoznál, és utána nyomnának a kezedbe 20 000 forintot?


Gondolkodj el rajta :) Nem minden az, aminek látszik, nem minden jó, akármilyen jónak is tűnik... fel a fejjel, pajtás, 18 éves vagy, éld a fiatalságodat, amíg csak lehet, mert hihetetlen gyors módon repül az idő!

2012. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!