Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan maradjak jó ember a...

Hogyan maradjak jó ember a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

A környezetemben aki önző és nem foglalkozik másokkal, szemétkedik a gyengébbekkel azok mind sikeresek.


Én sokszor arra gondolok ha én is ilyen lennék akkor sokkal sikeresebb lennék az életben.


2012. febr. 2. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy ne maradjál az,vagy is otthon szeressenek de az életben keménynek kell néha lenni,mert eltiposnak mit egy sz.art..én is ilyen voltam mint te,kemény vagyok és megvédem magam de meg maradtam rendes embernek..és már kétszer meggondolják az emberek hogy ujjat húzzanak e velem..pedig nem kell érte tennem semmit.
2012. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nemcsak a pszichopatáké a világ..."

De igen!

2012. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek abban,hogy az önző embereké a világ!Lehet,hogy optimista vagyok,de én nem így látom!


Nekem annyira jól esik az,ha valaki rám mosolyog,meghallgat,érdeklődik felém,segít nekem,melegszívű,kedves,jóindulatú...Cserébe én is ilyen vagyok vele és fantasztikus érzés jó embernek lenni!:)


Ha véletlenül segítségre fogsz szorulni életed során,tuti,hogy nem fogsz kapni segítséget attól,akivel bunkón viselkedtél.

Mellesleg egy kedves,melegszívű emberhez előbb fordulnak a többiek,és emberi kapcsolatok mindenkinek kellenek.Az élet minden területén az boldogul jobban,aki könnyebben teremt kapcsolatokat.


Lehet,hogy úgy tűnik,hogy az önző emberek sikeresek rövidtávon,de mindenki elkerüli őket,mert tartanak tőlük és utálják őket.De szeretetet és tiszteletet egy ilyen ember sohasem fog kapni!

2012. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!