Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem járok bulizni és...

Ha nem járok bulizni és nincsenek barátaim, akkor "szar" az életem?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy én meg vagyok elégedve az életemmel. Nincsenek függőségeim, tanulok, sportolok. Nem vagyok egy társasági lény - ez igaz; soha nem is voltam az.
2012. febr. 7. 18:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
10-es-nek üzenném, hogy sajna én is tudom, milyen szívszaggató érzés az...
2012. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szuperpocok válasza:

TUdom, hogy ez már legalább egy 3 éves kérdés. De annyira ebben a helyzetben vagyok én is, hogy muszáj kiadnom magamból...


Nekem se volt sohasem ez a „rúgjuk ki a ház oldalát” hangulatom. Úgy gondoltam, hogy csak azért ilyenek a körülöttem lévők mert felnőttnek akarnak látszani. Nagyon cikinek éreztem ezt a filmekből átvett „lázadjunk mert menő” mentalitást. Így hát egy eléggé otthonülős figura lett belőlem. A szociális életem jóformán csak annyi volt, hogy bejártam a suliba. Semmi több. Sajnos ami azt illeti egy kicsit el is kényelmesedtem ebben a helyzetben. És ezt a hozzáállást sajnos nem nőttem ki, vittem magammal tovább az egyetemre.


Persze néha jártam társaságba, de nem nagyon találtam a helyem. Egy barátnő nagyon jó lett volna, de mindig úgy éreztem, hogy csak akkor lehetne ha egy csomó komprumisszumot kötök...mert nem volt bennünk sok közös.

2015. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!