Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy több önbizalm...

Mit tegyek, hogy több önbizalmam legyen mikor emberek között vagyok? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Nincs önbizalmam, ami talán a külsőm miatt van. Nagy orrom van, és mikor ki megyek az utcára folyton azt érzem, hogy mindenki azt nézi. Valamint mikor elmegyek több valaki mellett az utcán, figyelek arra hogy mit beszélnek, hogy említést tesznek-e az orromra. Tudom hogy ez már beteges, de nem tehetek róla. Nagyon elegem van már. Nem tudom mit tegyek, sokszor csak sírok és sírok mert annyira utálom, ahogyan kinézek :( Miért nem tudom elfogadni magam ???
2012. febr. 8. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy a zórom, ráadásul sovány is vagyok, és már ötven éve hordom. Nekem bejönnek a nagy orrú lányok, nők, ha mellette nem egy formátlan krumpli, hanem csak nagy.

(Ez most nem ajánlat.)

Ettől függetlenül kellene neked egy pasi, aki téged így elfogad és szeret.

Barátaid vannak, akik elfogadnak?

2012. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hidd el, az utcán senkit nem érdekel, hogy hogy nézel ki. Am meg tanuld meg magad elfogadni.
2012. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!