Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de még nem...

Szeretnék fogyni, de még nem érzem magam elég felkészültnek, hogy elmenjek konditerembe, nincs elég önbizalmam hozzá és elég feszélyezve érezném magam a jó testű emberek között. Kitaláltam egy jó edzéstervet, szerintetek hatásos lesz?

Figyelt kérdés

Hetente 5-ször Czanik Balázs: Capueira

Hetente 5-ször Czanik Balázs: Has Burning

Hetente 4-szer 10 km futás

Minden nap biciklivel mennék suliba ami összesen 50 km-t jelent

-----------------------------------------------------

Most fogok megtanulni úszni, és ha már megy a dolog akkor hetente 4-szer el szeretnék menni az uszodába (1-1.5 órát)


Mindemellett Gastroyal ételt ennék.


2010. júl. 30. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Fúú először is hadd gratuláljak az elhatározásodhoz!

Viszont ennyi sport mellett nem is muszáj konditerembe menni, még így is picit soknak érzem. Legyenek pihenőnapjaid, különben nagy kárt teszel az ízületeidnek,izmaidnak:/

De ha feltétlenül akarsz menni kondizni, csak nem mersz, akkor van egy jó tanácsom: hívj el valakit, ketten könnyebb lesz!Hidd el, és sok sikert kívánok Neked!:)

2010. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék gratulálni a nyilvánvaló elhatározottságodért és az elvállalandó edzéstervért különlegesképpen !

Viszont egyetértek az elsővel: nincs szükséged kondizásra ilyen sportolás mellett, mert én is túl soknak találom, az élet nem csak erről szól.

De nem is az idő itt a legnagyobb tényező, hanem maga a kondizás. Ha egy atletikus, de mégis vékony tested akarsz, akkor ne gyúrj ! Fiú létedre izmaid lesznek az úszástól is, a konditermi izmok másak, mint a súlynélküli sportban szerzett izmok. De természetesen rajtad áll a döntés, ha egy izmoktól repedő macsóra akarsz hasonlitani akkor irány a konditerem amilyen hamar csak teheted xD

Viccet félretéve, úszástól, futástól, kerékpározástól és egyéb súly nélküli sportoktól a test vékonyodik, enyhén izmosodik, majd szálkásodik, valamint a súlyzó gyakorlatoktól a test püffedt lesz ugyan, de nem kapja meg azt a nyúlánk, vékony alakját. A te döntésed, hogy mit választas. Lehet, hogy ameddig odaérsz annyira megfog tetszeni az úszás s a többi, hogy már nem is fogsz akarni kondiba menni


Nagyon sok sikert mindenképp !!

2010. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem rég kezdtem el kondizni, van rajtam fölösleg legfőképp ezért, elöször nagyon izgultam hogy úristen mi lesz de nem volt semmi, sőt segítettek hogy mit hogy csináljak szabályosan nem kötözködnek se semmi, ők is voltak kezdők és ezt ők is tudják.Van 3 napos edzéstervem ha akarod leírom, hetente 4x viszont minimum lemegyek így a zsírszöveteket átlehet formálni izommá ha olyan alkatod van, tehát izmot növesztek és zsírt égetek egyszerre.


A lényeg hogy ne izgulj!

2010. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha nem nagy kérés, leírnád ide az edzéstervedet? Szerintem sok embernek segítenél :)
2010. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. nap


Fekvenyomás 6x6

Mellgép, tárogató 6x6

Tarkóhoz húzás 6x6

Evezőgép 6x6

Bordásfalon lábemelés 6x6

60 felülés

Levezetésképp 1km futás


2.nap

Francia rúddal bicepszre gyúrni 6x6

Szabad kézisúlyzóval két fajta gyakorlat(választhatsz) 6x6

Meg van egy gép nem tudom a nevét de a fogó sík egyenes rúd és lefele húzógatni úgyhogy csak az alkarod mozogjon.

60 felülés

1km futás


3. nap

Gugolás rúddal(alapból kb 10kg a rúd de lehet rá pakolni)6x6

Vádligép 6x6

Van egy lábbal kinyomó gép 6x6 (nem tudom a nevét)

60 felülés

1km futás


3.napon van amit kihagytam mert nem nagyon tudnám leírni a gépen mit hogy kell csinálni :|


Minden hatos után 30-60 mp pihenő és jöhet az újabb hatos sorozat.


Felülést így csináld: 30-20-10 közötte 30-60 mp pihenő.


Futást én egy szünettel gyors tempóba lefutom.

2010. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!