Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, ti mit kerestek általába...

Lexiiike kérdése:

Fiúk, ti mit kerestek általában a lányokban? Mi az ami megfog?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, imádom a focit, legjobban a Barcelonát. Szeretek még kézilabdázni is, és rendszeresen űzöm mind a két sportot. De sokan azt mondják hogy túl sportos vagyok. Szerintetek az baj ha egy lány sportos?
2012. febr. 18. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, sportos pasit keress, és kész.
2012. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem baj, engem ami megfog egy lanyban az a kisugarzasa
2012. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy túl sportos.Vannak azok,akik elfutnak,ha életveszélyben vannak,és vannak azok,akik nem bírnak....és nem azért,mert bátrakXDabból bajod nem lehet,hogy fitt vagy
2012. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem baj, ha túl sportos. Én mindig is érdeklődő kisgyerek voltam, minden érdekel, de a sport az egyetlen, ami totál hidegen hagyott mindig is. Az osztályban most is az egyik legjobb tanuló vagyok, mindenki ámul, milyen nagy tudásom van, de ha a sport kerül szóba, totálisan analfabéta vagyok, marhára nem érdekelnek a csapatok, válogatottak, olimpiák, érmek, meccsek, semmi. Engem egy sportos lány idegesítene, mivel én sosem nézek se focit, se más sportot, sose értettem, mi értelme van ilyen fanatikusan szurkolni egy csapatnak. Engem kifejezetten zavarna.


De ez csak az én véleményem.


Ami pedig megfog: legyen normális, ne nagyszájú, szerény, aranyos és legyen jó a lába:D

2012. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a focis csajok nekem azért nem szimpatikusak mert ,a focisták közül még nem találkoztam olyannal aki ne lett vna nagyképű, legalább is a 18 év körüli focisták közül nagyon sokan arcoskodnak..csajoknál nem tudom mi lehet másképp..valszeg ha nagyon szimpi lennél nem ez tartana vissza hogy focizol, csak "jöjjél be úgy ahogy vagy" :D:D
2012. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ki nem nagyképű,ha olyan helyzetben van?A nekem tul sportos okostojásnak:Neked Johnny Test nővére jönne be,mi?Szemüveges,fehérköpeny,qvan..ahhh .tum.csöpp..Igen,ez az...

nem csak a focisták gizdák,vagyis nem mind,pl itt ez a osztályszépe,ez nem gizda?

2012. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ámulnak milyen nagy tudásom van.Hát Sz.rd össze magad,szted,egy sportosabb csaj szoba állna veled egyáltalán,meg hogy a focit nem szted,ha van egy olyan csajod aki pl a focit szereti,és esetleg te is drukker vagy,csajod dvtk te meg tirpák,levágná a fejed..az jobb?
2012. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a sport példaképe... Imádom a sportokat de csak hobbi szinten csinálom a focit is meg a kézilabdát is, de még így is annyi kritikát kapok. Iskolában űzöm ezeket a sportokat szóval nincs mire nagyképűnek lettem:)
2012. febr. 18. 23:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Ikább kézizz és focizz,sportolj, mint egy nyomi divatőrült plázatyúk legyél.Előbbi még hasznodra válhat:)
2012. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akik ezért kritizálnak,csak irigyek h ök nyomik8D
2012. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!