Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok rendben lelkileg...

Nem vagyok rendben lelkileg mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem érzem 100asnak magamat lelkileg.Néha van 1-2boldog percem de maximum 1héten 1-2x.És azt veszem észre magamon meg mások is megjegyzik hogy nagyot öregedtem.Mit csináljak hogy újra vissza térjen a jókedvem milyen programokat ajánlotok?

2012. márc. 1. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből semmit nem lehet tanácsolni.

Pszichológus.

2012. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Detto így vagyok, pár éve annyira szerettem mindenféle programokat, de azt vettem észre hogy már azokat se élvezem. Ma pont mikor jöttem haza végignéztem az óvodásokon meg kisiskolásokon, és egyszerűen úgy éreztem magam mintha elvénültem volna...pedig csak 19 vagyok. Olyan mintha már ezer éve lettem volna általános iskolás, pedig nem is. Nem tudom miért lehet ez. De alapból már egy ideje ilyen búskomor hangulatú vagyok.
2012. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincsenek olyan dolgok amiket szívesen csinálnál? nem kell itt nagy dolgokra gondolni, pl ide-oda utazni, valamit megvenni, 1 éjszakás kalandok, bármi
2012. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 2/4

Amúgy én is azokat érzem a mit te!Én 17vagyok.Nem telik el úgy nap hogy ne sírnám vissza a múltat.Igazából 2-3éve abbahagytam 1sportot ami elvett mindennap 2 és fél órát a napomból és így már nemvolt időm erőm másra gondolni csak arra hogy mi a tanulni való meg hogy mikor megyek aludni.Aztán elkezdtem teniszezni ez max heti 3-4óra volt az életemből de arra a pár órára boldognak éreztem magam utána meginnt szarul.



# 3/4@

De vannak dolgok amiket szívesen vennék és van is 1-2dologra pénzem de úgy neveltek hogy ne verjem el minden hülyeségre a pénzem és ez abba torkollott hogy mostmár kábé semmit nem merek magamnak venni nehogy a végén megbánjam...Mostanság csak az tudja feldobni az életem ha látok valami jó műsort a tv-ben és az is csak arra a kis időtartamra...

Nem tudom mit csináljak pszichológus szerintem tök felesleges lenne.Talán a legjobb az lenne ha valami tengerparthoz kimehetnék pihenni 1-2hetet és itthagyni mindent.De lehet még az sem segítene

2012. márc. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!