Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jár most éppen a fejedben?

Poster04 kérdése:

Mi jár most éppen a fejedben?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból.:D
2012. márc. 5. 00:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az hogy végül is nem rossz a crysis 2 befejezése, de azért lehetne jobb is.
2012. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Hogy az egyik előző válaszoló vajon milyen facebookkal kapcsolatos kérdésre keresi a választ...
2012. márc. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy miért vagyok lusta elindulni futni.

Jah, meg arra, hogy miért kelet felé néz az ablakom..Megint úgy néz ki, hogy szeptemberig 6nál tovább nem fogok aludni,mert ide süt a Nap, és meleg van...

2012. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

:D remélem azóta mindenki evett, elment munkába, rájött, hogy vajon mit akarhatott valaki a facebook-kal. én tűnődöm, hogy vajon melyik busszal menjek el itthonról.

jah és hogy miért nem hívtam még fel egy bnőmet.

2012. márc. 5. 09:48
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogy mi a francot mondok holnap a tanárnak, hogy már megint nincs matekleckém...meg fog ölni...de segáz :D

Hogy vajon meg fogok-e bukni nemsokára a vizsgákon? :O

És hogy Demi Lovatonak miért van ilyen iszonyat jó hangja...*.*

2012. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 attamindenit válasza:
De jó lenne egy barátnő akit csak ölelgethetnék és összebújhatnék vele de semmi rosszra ne gondolj csak osszebujni vele es puszilgatni a buksiját :D
2016. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!