Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszoknátok a dohányzásról a...

Leszoknátok a dohányzásról a párotok kedvéért? Azt gondolom ez nagy áldozat egy dohányosnak (én 4 éve dohányzom) vagy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 14:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

szerintem, ha valaki le akar szokni a dohányzásról, az kizárólag magáért tegye.Már a csapból is az folyik, hogy milyen ártalmas a dohányzás, csak a szűk családi kőrbe 2 embert vitt a sírba, tüdőrák, a nagybátyámnak a lábát vágták le térdtől, és még most is szívja, a férjem viszont 15 év /napi 1 csomag cigi után letette, mert született egy kisfiunk, és ott szeretne lenni az esküvőjén, nem mint az apja a mienken.

2 hónapig szenvedett, tiszta idegbeteg volt, étvágytalan, és szédült a nikotinhiánytól, szóval nem sétagalopp, neked se és a párodnak se, de megéri, még akkor is ha csak az anyagiakat nézed, napi 550 a legolcsóbb ez éves szinten 200.000 ft. Szerintem elgondolkodtató...

Visszatérve a kérdésre, évekig kértem hogy tegye le, de amíg ő nem akarja igazán nem sikerül, 3. próbálkozásra jött össze neki, amikor önszántából tette le, erőltettessél nem lehet semmit elérni.

2009. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem csak AKARAT kérdése ez az egész!!!

ez hülyeség,hogy fogadják el a másikat. ezek nem olyan dolgok, amiken nem lehet változtatni,nem olyan dologról van szó, hogy műtesse ezt azt...

2009. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!