Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van elet a halal utan?

Van elet a halal utan?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok a velemenyetekre.

Elore is koszonom a valaszokat! :))


2009. jún. 10. 16:34
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
25%

jaja én pl. már meghaltam, 90 évesen tegnap születtem újjá most 17 éves vagyok :)



Jó nagy fasság.

2009. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Aki vallásos,hisz benne.Egyébként még senki nem jött onnan vissza,hogy erre a kérdésre biztos választ adjon.
2009. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Én nem vagyok vallásos, nagyon nem, de ebben hiszek. Nincs köze egymáshoz a két dolognak.

Egyébként ez valóban megválaszolhatatlan kérdés, nem lehet bebizonyítani, de az ellenkezőjét sem.

2009. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
én erről sok könyvet olvastam, de még mindig nem tudom, mit higgyek. de abban hiszek, hogy van "élet" a halál után, csak az már koránt sem mondható életnek. és egy könyvben olvastam egy olyat (nem tudom, hogy igaz-e, de olyan ember írta a könyvet aki régóta foglalkozik ilyen dolgokkal), hogy egy háborúban meghalt egy ember és valami csoda folytán "életre kelt", vagyis újra elkezdett dobogni a szíve, újra élt és elmesélte, mit látott, mi történt vele, eléggé durva és hihető dolgokat írtak benne!
2009. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Én hiszek benne! Nagyon sok ember, akit visszahoztak a klinikai halálból, hasonlóan számoltak be az élményeikről,pedig a világ különböző részeiről származtak az emberek! Kell hogy legyen "valami" ha meghalunk, mert túl okosak vagyunk ahhoz, hogy megsemmisüljünk. Valahol azt is olvastam hogy mindenkinek olyan a halál, amilyennek elképzeli....hitetlennek nincs semmi a halál után, akik hisznek, ill. akarják hogy legyen valami, azoknak lesz is!
2009. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nincs semmi...vagyis én ebben akarok hinni...nyugtatóbb nekem az a válasz, hogy a halállal vége kész és nem lesz semmi...végre megpihenhetünk...
2009. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Aki a klinikai-halálból jött visza és látott dolgokat azzal csak az agyi müködése játszik 1x mondták a spektrumon.az emlékekmeg mit tom én mi történik ezzel indokolták,és ezzel azt bizonygatták hogy nem létezik élet a halál után.Bár betegek épp a műtőben beált halálnál ahol orvos,gép mutatja a halált tehát tuti hogy 1-2percre nem volt élő mégis elmondják ki mit mondott,mi történt ,Na ezt mivel magyarázzák?Így én se tom mit kéne higgyek.Szomorúsággal tölt el,hogy eltűnök és semmi.De szerintem valami van "De nem az igazi":-)
2009. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

De ha van elet,akkor mindenki egyhelyre kerul..tehat akkor en mehetek es felkereshetem Brat Pittet ha meghal??

En sem tudom mit higyjek..de szerintem ez erdekes tema;)

2009. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Jó volt ez a Bratt PIttel!:)

De én mégis kihagynám.Ha egyszer meghalok,akkor azt akarom,hogy ne legyen se kép,se hang,semmi!

Ha netán lenne,mit csinálnék egy örökkévalóságon át?Hallgatnám az angyalok énekét?Brr!

2009. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

nem hallgatnad az angyalok zenejet...hanem nezned,hogy milyen huesegeked csinalnak az akkori fiatalok..es nagyokat rohognenk:))

22.08 vagyok

2009. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!