Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van elet a halal utan?

Van elet a halal utan?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok a velemenyetekre.

Elore is koszonom a valaszokat! :))


2009. jún. 10. 16:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. Ha nemis élet, de valami biztos van.
2009. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
én a reinkarnációban hiszek :)
2009. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%

Én teljes mértékben hiszek ebben, erősen vallásos vagyok. Ez annyit tesz, hogy hiszem, egyszer Jézus Isten oldalán eljön ítélkezni az emberek felett. És aki a hitemért lenéz, az szánalmas ember.


L/14

2009. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
A test nem azonos a szellemi lénnyel és a szellemi lénynek lehetnek érzékelései a test halála után is, sőt akár egy korábbi testből származó emlékek is megmaradhatnak. Ezeket személyesen tudom. Egyébként a szellemi lényre nagyon jó szó az "én" :-) Mindenféle körítés és belemagyarázás nélkül. De attól függetlenül létezik a lény a test halála után is, hogy egy új testbe születik vagy csak bolyong az univerzumban, esetleg érzékeli e a világ történéseit(test nélküli érzékelés) vagy sem(feketeség, csend). A feketeségre jó példa, ha úgy alszik az ember, hogy nincs részéről semmi aktivitás, nincs emléke az elmúlt időről, "valahogy kiesik az az idő". A test nélküli érzékelésre pedig jó példa, ha néz valaki hátulról és érzed, vagy fel akar hívni egy barátod és odamész a telefonhoz, de millió egyéni történetet össze lehetne gyüjteni.
2009. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
semmi sincs a halál után, úgy képzeljétek el mint a születés előtti időt
2009. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
azt elég nehéz lesz, mert gondolom nem sokan emlékeznek rá :D
2009. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek az van amit hisz....talán.....vagy örökké csak álmodunk,mitha aludnánk...csak nem kelünk fel.
2009. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

xd

elképzelem ahogy meghalok

:O

xd

szétunnm az agyamat asemmibe

xd:P:d

rem van élet utánaXD:PD:xdxd

2010. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Nem valószínű hogy van. Az meg hogy sok olyan dolog van amit nem tudunk megmagyarázni, az nem jelenti van. Bár azt sem hogy nincs, de eddig 2 féle "bizonyítékot" hallhatunk. Az egyik ami azt sugallja hogy nincs élet, a másik pedig az hogy valamit nem tudunk megmagyarázni (ezt vélik egyesek a "biztos" jelének hogy van élet a halál után, mert ezekre alkotnak misztikus magyarázatokat).
2011. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Én véleményem szerint az van, hogy az élet egy büntetés. Amíg nem tanuljuk meg a jó életet, nem tanulunk meg jó embernek ( élőlénynek ) lenni addig újra és mindig újra születünk. Én véleményem szerint nem feltétlen emberi formában. Emlékezetünk kitörlődik, nem tudunk arról hogy volt e előző életünk. És amikor megtanulunk jó emberként ( élőlényként ) élni, akkor már nem születünk újra és kész. Ennyi nincs utána semmi. Ha meghalsz akkor kész vége meghalsz nem tudsz gondolkozni mozogni, semmit sem tudsz csinálni tehát nem létezel simán nem vagy. <-- Ez az én véleményem :) Küld 14/F vagyok
2011. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!