Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van elet a halal utan?

Van elet a halal utan?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok a velemenyetekre.

Elore is koszonom a valaszokat! :))


2009. jún. 10. 16:34
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
100%
sztem semmi ha egyszer meghalunk akkor enyi vege mindenki dumal hogy menyorszagba meg pokolba kerulunk vagy hogy reinkarnalodunk meg szellemkent nagy baromsag az egesz gondojatok csak bele testunk megszunik letezni eltemetnek a koporsoban pedig egyer csak nem marad mas utannunk csak csont eszeru a magyarazat minden csak fizika gondojatok csak bele mi volt szuletesed elott ? valasz SEMMI nem leteztel na ez van a halal utan is SEMMI csak az marad utannad amit az eletedben elertel es hatrahagyrtal a vilagnak hogy emlekezzenek rad mas SEMMI nekem ez a velemenyem ( Bocsanat az ekezetek hianya miatt)
2011. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Nem rég halt meg a nagyapám és remélem, hogy van élet a halál után. Ebben hiszek és abban is, hogy papa már jó helyen van. Végre már nem szenved. És remélem, hogy egyszer újra láthatom a halál után. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, hogy hiszek abban, hogy egyszer újra láthatom őt, de nem tehetek róla. Nagyon hiányzik...
2022. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!