Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van elet a halal utan?

Van elet a halal utan?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok a velemenyetekre.

Elore is koszonom a valaszokat! :))


2009. jún. 10. 16:34
1 2 3 4
 11/32 Andika001 ***** válasza:
100%

én csak remélni merem,hogy van.kb.1 hónapja halt meg az apukám,és könnyebb a lelkemnek,ha ugy gondolom,ő most jól érzi magát.persze,én ugy képzelem,hogy a már halott barátokkal rokonokkal találkozik,és fájdalom gondok nélkül él,létezik.

jah és mielőtt leszolnátok ezért nem vagyok már gyerek.24 éves lassan 2 gyermekes feleség vagyok.

2009. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

En is hinni akarok, hogy letezik "valami" az elet utan :))

Nem szeretnem, ha ugy gondolnek a szeretteimre, hogy megsemmisultek! Csak a testuk......

32/L

2009. jún. 11. 18:49
 13/32 A kérdező kommentje:
Amugy mindenkinek nagyon koszonom a valaszat! :))
2009. jún. 11. 18:52
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
es akkor vajon a szerettem Jeszussal is elbeszelgettek?..
2009. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi nincsen utána. Mondjuk az is lehet, hogy miközben meghalsz, az agyad "lefagy" és végtelen hosszúnak tűnik a pillanat, amikor az utolsót rúgod. Az élet a biztos, én nem akarok meghalni még legalább 900 évig, aztán meglátnám.
2009. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
akiket újra éleszettek és utána elmondták hogy mi történt.attól még nem lehet tudni mi lesz ahalál után ugyani akiket újra éleszettek azoknak csak a szíve ált le az agyuk még müködödd a szív leálása után pár percig még müködim az agy ha az agy nem müködik akkor azt az ember soha sehogy nem lehet újra éleszteni...Na de aválaszom azt hogy én szeretném ha lenne utána élet és kicsit hiszek is benne..
2009. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg egy érdekes kérdés..érdekes téma...sztem mindig újra újjászületünk addig amíg nem lesz nagyon tapasztalt a lelkünk, utána meg.. nem tudom..utána meg már nem születünk újjá..és ott fent..nem tudom mi van utána.. gőzöm sincs..
2009. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%
a véleményem az hogy nem lesz semmi... leáll az agyi működés és ezzel a "lélek" megszűnik létezni... nekem ez elég megnyugtató... nem kell félnem hogy valami sz*r helyre kerülök(igen pesszimizmus--- ha meghalok szar helyre kerülök:D)
2009. aug. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak kell,hogy legyen valami. Ha nincs semmi, csak megsemmisülünk, az azért elég nagy szívás.
2009. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

én sokat gondolkoztam a dolgon, és REMÉLEM hogy van :)

és mikor arra a döntésre jutok hogy mi van ha NINCS akkor valahogy elég fura érzésem lesz.

mert egyszerűen túlsokat éltünk, hogy egyszerre végelegyen mindennek! legalábbis én ezt gondolom :)

2009. aug. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!