Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy jobban...

Mit csináljak hogy jobban érezzem magam? Éppen egy hullámvölgyben vagyok, minden kiakaszt.

Figyelt kérdés

Nagyon a szívemre veszem a csípősebb begjegyzéseket még a legjobb barátaimtól is, idegesít, hogy úgy érzem mindenki csak a rosszat látja bennem. Én igyekszem segíteni, de nem érzem hogy kapnék valamit cserébe. Eddig jól éreztem magam, de már nem okoz örömet ha találkozok a haverokkal, vagy suliba megyek. pedig eddig jó érzéssel mentem. Egyre többet veszekszem az emberekkel, és egyre rosszabb kedvem lesz. Mostanában egyre sötétebb zenéket hallgatok, és kimozdulni sincs kedvem, csak sírni meg aludni.. a legnagyobb probléma nem is társaságban van, ott még csak-csak elvagyok, elviccelődünk, de amint egyedül leszek, borzasztóan rossz kedvem lesz.


Mit tehetnék, hogy olyan legyek mint régen? A külsőmmel meg vagyok elégedve, tehát nem emiatt vagyok ilyen...

tudtok segíteni?


2012. márc. 29. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Lényegében félig-meddig már meg is válaszoltad a kérdést. Írtad, hogy hullámvölgyben vagy, tehát remélhetőleg ez az állapot el fog múlni. Vagy érzések. Én is kb. így érzem magam, mondjuk nekem barátaim se voltak soha. A sötét zenék alatt mit értesz? Pl. Otep vagy Cradle of filth?

Egyébként szerintem ez a 21. század mellékhatása. Zuhanunk egyre mélyebbre. Nyilván egyszer majd eljön a változás. A megváltás. Esetleg egy csoda.

2012. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zeronibble ***** válasza:
Akut kezelésnek változatos finomságok étkezésben, természetesen 3 fő étkezés kb fix időpontokban, és több kicsi, az is kb rendszeresen. Élvezettel, fő tevékenységként. Mellé napi kellemes (semmiképp se megerőltető), pár percnél több intenzívebb mozgás, lehetőleg következetesen azonos részén a napnak mindig. Ugyanígy alvásból is annyi, amennyi elég, és kb fix időpontokkal. Nem hadsereg, el lehet térni, nekem akkor köszön be hullámvölgy, amikor jelentősen borítom ezt az egyszerű következetességet. Nyilván az étkezés elégtelensége hat a leghamarabb, és a napi pár liter folyadék is ide tartozik.
2012. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!