Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rajtam kívül valaki akit...

Van rajtam kívül valaki akit kiakaszt a környezete?

Figyelt kérdés
Nem az én családomról van szó. A férjem és a kisfiam is sok boldogságot ad. A férjem családjáról van szó. 15 hetes kismama vok. Állandóan valami vita van náluk. Általában anyósom generálja a konfliktusokat. De az egyik sógorom is baromi rosszindulatú és még az élő fába is belekötnek a párjával. Két sógorom van, tehát 6-an vagyunk fiatalok. Régen minden olyan jó volt, nagy baráti kör volt az egész. Aztán kb az irigység is jelen van, mert mi jobban állunk anyagilag a férjemmel, mert férjemnek jó munkahelye van, meg az én szüleim is sokat segítenek. Ezért állandóan kapjuk sógoroméktól a beszólásokat pl: ti így pénzesek vagytok meg úgy, meg mostmár a kisfiamba is belekötnek, h összetört egy játékát és rászóltak, h persze, mert úgyis kapsz holnap újat! Annyira elegem van a rosszindulatból. Most meg a babáról meg a vizsgálataimról direkt nem kérdeznek semmit. Ráadásul a csaj meg nekem azelőtt olyan jó barátnőm volt. én szerveztem a leánybúcsúját is meg a 20, szülinapját, de ezeket elfelejti olyankor amikor visszahallom, h minden rossznak elmond engem. Most meg farsangot szervezek és persze ő volt az első aki a hátam mögött megjegyezte, hogy " de majd pont beöltözök, nem vagyok én hülye, mint egyesek" Na én meg készülök sütit sütök meg jelmezt varrok és akkor én vagyok a hülye. Anyósom meg kiszedte belőlem, hogy rosszul esik a viselkedésük meg hát neki is és beszélt sógorommal. Na ebből már megint sértődések meg balhék lesznek. Én nem kértem anyósomat rá, hogy kavarjon, de ő mindig ezt csinálja. Meg kéne tanulnom neki sem mondani semmit. A másik sógoromékkal nincs semmi baj, de ők meg olyan közömbösek, ők sem érdeklődőek. Szóval ez van én meg beszívom a sok ideget az ilyen hülyeségek miatt. Bocsi, hogy ennyit írtam nektek de itt adtam ki a mérgemet! üdv mindenki!
2012. febr. 11. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én aztán tényleg meg tudlak érteni. Igaz nekem egy sógornőm van, neki csak barátja élettársa van még. Meg egy anyósom. De sok ideget csinálnak ők is nekem. A multkor a sógornőmék nem igazán jókor jöttek és nem is volt olyan szivályes a fogadtatás és hát észre vették. El mondták anyósomnak és azóta segit nekik haragudni. Ez 2 hete volt , tegnap beszéltem a sógornőmmel telefono, igazábol rá már nem is haragszom, csak arra a kavarógép anyósomra. Azóta le se sz@r minket én most vagyok 35 hetes kismami. Csak uszitja össze a két gyerekét.

Én esküszöm nem tudom mire jó ez a kavarás. Én ugy utálom ezt de látom más családban is van ilyen hejzet. Én mindenkivel megpróbálok kedves és rendes lenni de ha megfeszülök , anyósom akkor is belém köt.

Ugyhogy kezet foghatnánk mi ketten. Sajnálom magunkat, hogy ezt kell áttélnünk!

2012. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
O ne is mond a jó kis harmonikus családi élet nálunk is megvan. Apósom idegbeteg szó szerint megorult anyosom meg egy okoskodo hàrpia komolyan mondom a saját fiúk életét nehezítik meg és ebbe bele se gondolnak nem is értem. Most vagyok 35 hetes de már azt hallgatom hogy nekem elkell mennem dolgozni amikor a kicsi fél éves lesz hát a nagy lósz.rt. később meg azt hallgatom hogy nekünk minek gyerek mert egy gyerekes nőt nem fognak sehol akalmazni meg ilyenek. A másik favorit, hogy miattam betegen fog születni a gyerekem.na szted? Azt mondom neked inkább ne foglalkoz velük én is megtanultam elengedni magam melett ezeket a dolgokat. Én nyitottam feléjük ők nem éltek vele hát sajnálom ennél többet nem tudok tenni. A lényeg hogy szeretitek egymást a férjeddel van egy szép családotok ami most gyarapszik is ne hagyd magad idegesiteni se megbántani:) ne foglalkozz velük annyit nen ér a dolog:)
2012. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látom másnál is zajlik az élet! Vágj vissza nekik, pl azzal, hogy keressenek jobb munkahelyet, és akkor nekik is lesz pénzük.

Nálunk is folyton megy a kavarás, baszogatás. Egy példa: Férjem keresztszülei+unokatesói itthon voltak tavaly húsvétkor. Én akkoriban voltam a 20. hét környékén. Erre a kedves unokatesó így köszönt el tőlem: "Szia Timi!" (A férjem volt nője.) Ebből lett egy óriási balhé, rá 2 hétre megint itt voltak, és 2 napig hallgattam alkalmanként a "Figyelj, Timi!"-t... Már az agyvérzés szintjén, ill a tettlegesség határán mozogtam. Mondani sem kell, a hasam olyan volt mint a beton. Férjem felhívta őket, és megmondta, hogy az unokatesója ne merje átlépni a küszöböt, mert abból baj lesz. Azóta nem beszélnek egyáltalán...

Bocs az off-ért, azért írtam, hogy lásd, máshol is vannak szemétkedő emberek.

2012. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
háááát igen, pedig olyan jó lenne békességben élni, de vannak emberek,akik nem is szeretnének balhé nélkül létezni.
2012. febr. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!