Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnam legyozni a...

Hogyan tudnam legyozni a szegyenlossegem es baratkozni veluk?

Figyelt kérdés

Mindig is fius lany voltam (mondjuk nem az a focib*zi meg a szamitogepes jatek bolond), hanem hogy perverzebb vicceim vannak, piszkosabb a fantaziam, jobban erdekel a termeszet, egy csomo dolgot amitol a lanyok undorodnak (pl. rovarok) meg visitva futnak el, nem tartok visszataszitonak, sminkelek ugyan, de nem viszem tulzasba, a divat teljes mertekben hidegen hagy, nem vagyok finnyas, tisztaban vagyok a netes memekkel, poenokkal, videokkal, nem a feszbukon teszem az agyam...


Kisebb koromban (kb. ovodaban meg kisiskolaban) tok konnyen baratkoztam fiukkal, de mivel sokan csufoltak azzal, mikor egy-egy fiu baratommal voltam, hogy szerelmesek vagyunk, ezert, (mivel eleg szegyenlos vagyok) hanyagoltam oket.. Mostansag is szimpatikusabbnak talalom a fiukat, mert nem nyavalyognak hogy letort a kormuk, nem pletykalnak ossze-vissza stb. (Ennek ellenere vannak normalis baratnoim is)

Viszont nehezemre esik veluk (a fiukkal) osszebaratkozni, ugyanis eleve, -mint mondtam- szegyenlos vagyok, es attol felek, hogy azt hinnek akarok toluk valamit a baratsagon kivul, ezert elkerulnenek vagy nyomulosnak tartananak.


Mit csinaljak? Azok a lanyok akik jol elvannak a fiukkal hogy baratkoztak ossze?



2012. márc. 30. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatból beszélek, hogy a fiúk csak akkor barátkoznak lánnyal, ha vagy nagyon régóta ismerik egymást, és amolyan "gyerekkori" barátok, és nem tudnak már "túllépni" ezen, (tehát nem tudnak egymásra úgy nézni, hogy leendő jövendőbelit lássanak a másikban) vagy nagyon nem tetszik a fiúnak a lány, és akkor "jóba lehetünk".


Tehát új srácokkal próbálkozhatsz jóba lenni, de ha nem érzik hogy "hasznukra" lehetne ez a "barátság", akkor nem nagyon fognak őszinték lenni. :\


(szerintem)

2012. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"es attol felek, hogy azt hinnek akarok toluk valamit a baratsagon kivul," -amúgy minek is kellene ezt eldönteni előre? Majd kialakul. Jól kell választani, az a lényeg.
2012. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sosem sikerült fiúkkal összebarátkoznom mert mindig többet akartak de persze lehetséges hogy neked sikerül és sok sikert hozzà légy bàtor.:)
2012. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kim1983 válasza:

"es attol felek, hogy azt hinnek akarok toluk valamit a baratsagon kivul," -amúgy minek is kellene ezt eldönteni előre? Majd kialakul. Jól kell választani, az a lényeg.



[url= [link] Victoria's Secret bikinis[/url]

2012. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valakivel >osszebaratkozni< akarok, akkor nem osszejonni szeretnek vele.. es nem akarom, hogy azt higyjek nyomulok rajuk. Nem arrol van szo, hogyha kesobb ugy alakulnanak a dolgok akkor nemet mondanek...
2012. júl. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!