Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért szeretik az emberek, ha...

Mért szeretik az emberek, ha olyan dolgokban erőltetik az élvezeteket, amikben nem jók?

Figyelt kérdés

Tehát, ha tudok rajzolni, de mégis írni próbálok...

(buta és egyszerű példa direkt!)


MÉRT?


2012. márc. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

???

iskola, vagy mire gondolsz


suli az muszáj a rendszer nemívben szarik rá hogy mennyire vagyunk jók az adott tantárgyban, és hogy mennyire élvezzük,sajnos:\


olyan dolgot nem szokott csinálni az ember amiben direkt szar, de ha vki megy vizisíelni és az első fél órában feladja azt hívják gyenge akaratú embernek amilyen a legtöbb


am nem teljesen értem a kérdésed

2012. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tudok rajzolni mégsem szeretek, mert untat. Kiskoromban szerettem, folyamatosan rajzoltam, meg mondjuk még 5 évvel ezelőtt is, de azóta egyáltalán nem. Írni szeretek, viszont abban nem vagyok jó (pedig azt is kb. 10-11 éves korom óta művelem). Gondolom azért, mert nem mindig a sikerélmény számít, hanem maga a művelet élvezete. Érted... erre nem lehet ennél részletesebb választ adni.
2012. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek!

A pillanatnyi élvezet... :)

Teljesen igaz, hogy az oktatásunk nem a tehetségeket akarja még tehetségesebbé tenni, hanem általános tudásra ösztökél. :\


(és sajnos szoktak az emberek direkt csinálni olyat, amiben szar. :D énekel, de nem tud, okoskodik, de nem okos, keménykedik, pedig nem kemény, stb stb.)

2012. márc. 31. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Einstein is a hegedűtudására volt a legbüszkébb :)
2012. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!