Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnám kezeltetni normális...

Hol tudnám kezeltetni normálisan a depressziómat szerelmi bánat miatt?

Figyelt kérdés

Még decemberben a pszichológusom betett egy csoportterápiába, de úgy érzem, hogy ez nekem nem elég segítség. Mit tehetek, hova fordulhatok?

Olyan válaszokat hanyagoljátok, amelyekben másik lány keresésére buzdítotok, a problémám ennél sokkal összetettebb.


2012. márc. 31. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű problémát nem lehet csak külső segítségtől várni. A nagy része rajtad múlik. Tovább kell lépned, el kell magad foglalnod és meg kell értened, hogy egy főként rajtad múlik. A pszichológus annyit tud tenni, hogy meghallgat és ad pár jó tanácsot, a többi rajtad múlik, bármilyen nehéz ezt elfogadnon. Amúgy ha annyira durva a helyzet, akkor keress pszichiátert, ő írhat neked gyógyszert.
2012. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lelki betegséget bármilyen stressz okozhatja. Azért szerelem ellen a pszichológus elég szokott lenni. Persze vannak extrém esetek is, oda már igazi pszichiáter kell. Őhozzá pedig vagy magánemberként pénzzel tudsz eljutni, vagy pedig a háziorvoson keresztül, az sztk-s hoz. Én a háziorvosos megoldást tudom javasolni, mert ők inkább meg akarnak szabadulni tőled ( azon az áron, hogy meggyógyítanak), míg a maszek inkább meg szeretne tartani, tejelő tehénkének.
2012. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megvizsgáltad, hogy nem vagy-e meleg?
2012. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
két megoldás létezik ,vagy a kocsma ,vagy Jézus Krisztus szeretete ,az utóbbit javaslom.
2012. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj új ismerősöket szerezni!
2012. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lelki békét csak Isten tud adni,Jézuson keresztűl.Beszélj vele
2012. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LOLXDROFL válasza:
Atya ég, hagyjátok már ezzel a jézusos megtisztulás beszélgetés baromsággal. Az nem megoldás ha valami mögé elmenekülsz mert akkor mindig ott lesz benned egy ha. Legyél határozott, gondolkozz, vázold fel a helyzeted és győzd meg magad hogy tovább kell lépned. Persze mindig ott lesz benned egy kis érzés iránta de ez természetes. Ja, és próbálj meg minél kevesebbet egyedül lenni
2013. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36 eves no vagyok, aerobic oktato. De en is hiszek Istenben. Oriasi lelki valsagokon mentem keresztul, de voltak mellettem hivo emberek, akik segitettek. S hiszem, hogy Isten is segitett. Tudod, aki nem hisz benne, annak ez valoban csak vmi duma, zagyvasag, de aki megtalaja Istent, az valami olyan erzes, hogy ertsd, mintha megtalalalnad a csodak kulcsat az eletedben... :-)
2013. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!