Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Legszívesebben...

Mit tegyek? Legszívesebben öngyilkos lennék.

Figyelt kérdés

Teljesen kilátástalan már egy éve minden, év elején kerültem új iskolába, de nem fogadtak be. Az elején próbálkoztam, de láttam, hogy nem úgy állnak hozzám, így feladtam, mert nem akartam idegesítővé válni. A sulin kívül sincs egy barátnőm se. Nem tudom, hol tudnék ismerkedni, nem nagyon járok sehova. A magányosságomat ráadásul evésbe folytom, így sikeresen felszedtem 10 kilót, az önbizalmam egyenlő a nullával. Párom sincs már másfél éve. Tudom, ehhez először magammal kéne kibékülnöm, de így egyszerűen nem megy. A suliban sem teljesítek túl jól, nem is érdekel az egész. Reményekkel kezdtem el ezt a sulit, de már azon vagyok, hogy csak a napokat éljem túl. Nem tudom, tényleg azon gondolkozom, hogy jobb lenne meghalni, túl sok hiányt úgysem hagynék magam után. Sajnálom, kicsit önsajnáltatós lett, csak senkinek nem tudom elmondani, mit érzek.

17/L


2012. ápr. 4. 19:53
 1/9 anonim válasza:

Ne tegyél semmi rosszat magaddal! Gondolj bele, hogy mi lesz azokkal akik szeretnek? Próbálj meg a vmi új hobbit kipróbálni, vmi közösségit amivel barátkozhatnál is. Kezdj küzdősportba, fogyni is fogsz és élvezni is fogod+meg tudod magad majd védeni!

Én is voltam rosszul, de zenét hallgattam (Placebo) és minden jobb lett.

2012. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Menj sétálj egyet találkozz egy-két hajléktalannal, és máris megörülsz annak hogy kapsz enni minden nap.
2012. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A diagnózist felállítottad, ismered magad - most meg kell kezdeni az öngyógyítást!

Most nem bántani akarlak, de ha senki sem sírna utánad, akkor valahol nem hibás vagy te is ebben? Te szeretsz valakit?

Az ember leginkább magát szeresse, s te magadat sem szereted.

Tudom, hogy ez a korod következménye is, ez a hullámzó hangulat.

Nem tudom elképzelni, hogy a 10-12 tantárgy között nincs kettő, ami érdekelne, ami érdekes lenne. Annak nekifeszülnél, teljesítenél, s felfigyelnének rád.

Ha sugárzik rólad a búbánat, ki közeledne feléd?

Én 17 évesen ki akartam ugrani a suli emeletéről, mert utáltam, amit egy tanár művelt velem. Aztán eszembe jutottak a szüleim, mi bánatot okoznék neki, s becsuktam az ablakot.

Ez a mai világ nem kedvez a nyugodt, békés életformának. De hidd el, az élet szép, de széppé elsősorban magunk tehetjük. Fel a fejjel!

2012. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én gépfüggő lettem, így elterelem a gondolatot, hogy nincs egy normális barátom se.

"Párom sincs már másfél éve." - és ez miért gond? csak a sok barom állítja, hogy párkapcsolat nélkül egy szar vagy, meg a tv mossa bele az agyadba. Öngyilkos ne legyél, mert... <- ide szokásos sablon dumát képzelj, biztos sokat olvastál ilyet.

De egyébként tényleg ne, addig örülj, amíg nem baszogatnak iskolában, inkább próbálj meg tanulni, vagy tanulj olyat ami érdekel és ezzel foglalkoznál felnőtt korodban, mert hát valamivel muszáj lesz.

Chatelj valahol, még ha nem is tudsz könnyen ismerkedni rád fognak írni, sok a kamu ember, de vannak normálisak is. Vagy esetleg játssz valami online játékkal, ott se csak élettelen kockák vannak.

Nézz sorozatot, akár vicceseket, azzal is eltudod terelni a gondolatokat az evésről, bár ezt magadnak kell megtanulnod, hogy most tényleg nem eszel, hiába érzed éhesnek magad.

Nekem van 2 úgymond ismerősöm, akikkel beszélek, de velük bármiről, messze laknak, csak netről ismerem őket, beletörődtem, hogy én ilyen vagyok.

Tuti téged is szeretne valaki, akármilyen is vagy valójában. Aki azt mondja, hogy neten nem lehet ismerkedni, az hülye, vannak itt is normális emberek, csak fel kell ismerni, ha nem vagy agyhalott rájössz arra is, hogy ki hazudik valódi kilétével kapcsolatban, így eltudod kerülni, hogy kihasználjanak, vagy bármivel megkárosítsanak...

Ne tegyél semmi rosszat, csak találd meg azt a dolgot amit igazán szeretsz csinálni, és majd találsz hasonló érdeklődésű embereket.

Szívből kívánom, hogy jobbá váljon az életed, de csak rajtad múlik, ne úgy fogd fel, hogy ez rossz, hanem hogy te ilyen vagy.

Kicsit összefüggéstelen volt a mondandóm, de nézd el nekem, már késő van.

Szia :)

2012. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

nem mintha számítana valamit :D

2012. ápr. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nincs kedved beszélgetni? nekem sincs senkim.

17/L

2012. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Ha lehet egy tanácsom, verd ki ezt a buta gondolatod a fejedből, hiszen ki tudja, hogy mi vár még rád a jövőben... :) Azzal ne foglalkozz, hogy felszedtél néhány kilót, tud ellene tenni az ember, hogy amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is menjen. Gondolj arra, hogy nem sokára itt a nyári szünet, meg tudsz újulni, 2,5 hónap alatt a többiek is változnak és lehet sokkal jobban el fognak fogadni. :) Csak biztatni tudlak, biztosan megtalálod azt, amiért élni érdemes, legyen az párkapcsolat, esetleg olyan munka, amiért élsz-halsz. :)


21F

2012. ápr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
21F vagyok, annyit tennék még hozzá, hogy próbálj kikapcsolódni, zenét hallgatni, kimenni kicsit sétálni, játszani a gondolataiddal, esetleg feleleveníteni azt az időszakot, amit szerettél és visszamennél oda, próbálj esetleg barátokat szerezni itt... sohasem kell feladni, gondolj arra a rengeteg halálos betegségben szenvedő emberre, aki mit meg nem adna, hogy még egy napot élhessen és a szeretteivel lehetne. Amit ajándékba kapunk, azt nem dobjuk el magunktól! :)
2012. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csiko19 válasza:

Szia. Van kedved ismerkedni?

Én szolnoki vagyok és ugyanaz a helyzet velem is mint teveled.

(20/F)

2012. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!