Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, igaz hogy kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz hogy kisebb hazugságokkal tesztelitek a pasikat, és ha elbukunk egy ilyenen, akkor legyintetek hogy "ááá ez nem is igazi férfi! "?

Figyelt kérdés

lányok, igaz hogy kisebb hazugságokkal tesztelitek a pasikat, és ha elbukunk egy ilyenen, akkor legyintetek hogy "ááá ez nem is igazi férfi!"?


Leginkább lányok válaszát várom. Én nagyon félek, hogy áldozatul estem egy ilyennek. Ha tényleg igy van, kicsit se furcsa érzés, hogy egy esetlegesen igéretes kapcsolat nem indul el ilyen banális hülyeség miatt?


2010. dec. 1. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez elég gyerekes a lányok részéről :D

én azt mondom aki ilyet csinál, az meg nem igazi nő! És nem mellesleg kell a francnak ezután. Ennyi.


Amm miről van szó pontosan?


18/f

2010. dec. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerem az ilyet. Igen van aki szokott úgymond tesztelni...azaz szemét módom hazudik, és utána mosolyogva közli, hogy nem igazán mentél át a próbán. Ilyenkor ki a nem komplett? már bocs
2010. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kislányok tesztelnek. A felnőtt nőknek erre nincs szükségük. Kérdeznek, vagy az intuícióikra hallgatnak.

Ne bánd, ha elbuktál egy ilyenen. Vleg a lány nem ért annyit.

2010. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"vagy az intuícióikra hallgatnak."


Jajj az még rosszabb!!!

2010. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálok ilyet...

És nem is csinálnék,

Meg kell ismerni a másikat és egy válasz alapján ez nem lehetséges, ezek sokkal több info kell...

Attól,mert egy kérdésre nem olyan választ kapok ,ami számomra megfelelő, nem jelenti,hogy a többi dologban nem jó.

Ha a suliban felel a diák és egy válaszra nem jót válaszol,de a többi jó most a tanár adjon egyest, mert nem tökéletes?

Szerintem nem!

19L

2010. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:25


Úgy látom, fogalmad sincs a női megérzésekről. Személy szerint gyakran megérzem, hogy a környezetemben kinek milyen a kedve, miről lehet, ill. nem lehet vele beszélni. Sokszor kaptam már meg, és nem csak párkapcsolatban, hogy milyen jó, hogy ennyire ráérzek, mit is szeretne a másik. Vagy éppen mit nem szeretne.

Ugyanakkor a rosszra is rá szoktam jönni. Ennek már kevésbé örülnek az emberek.

2010. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!