Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vehetem föl az igazi...

Hogyan vehetem föl az igazi férfi tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Aki tud bánni a lányokkal, bátor, magabiztos. Ha valaki, aki ebben jártas, az legyen szíves ossza meg ezeket.
2012. ápr. 9. 11:25
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
iszom szavaid:)
2012. ápr. 9. 20:34
 12/37 A kérdező kommentje:
Valami negativ beidegzodes
2012. ápr. 9. 20:47
 13/37 anonim ***** válasza:

Kérdező most ne figyelj :D


Klaudia:

Hogyan legyek önmagam, ha azt csinálom _amit a Klaudia mond nekem_ ?


"nyugodtan legyél bátor amit eddig nem mertél megtenni tedd meg"

"egyszer van lehetőség nem??miért ne?"


kétélű fegyver a fenti gondolat...

2012. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Klaudia3721 ***** válasza:

nem én csak egy szemléletet mutatok hogy én hogy látom. ami talán segitség lehet. lehet azért nemtudja mit akar mert nem mert kipróbálni dolgokat. vagy a többség elnyomta mert ez szokott lenni hogy

jaj nem teszem meg mert nem illik..mit fognak gondolni..

szerintem igenis bátornak kell lenni és belevágni abba ami érdekel és tetszik ugymond tesztelgetni magad


próbálgatni a "kabátokat"melyik áll jól


ez így van nem?

2012. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Klaudia3721 ***** válasza:
persze nem nyugodtság meg a bátorság miért ne férne össze??
2012. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
zavaros /pillanat..
2012. ápr. 9. 21:04
 17/37 Klaudia3721 ***** válasza:

:D vagyis a nyugodtság meg a bátorság abszolut összefér.

de arra értettem hogy ne siess el semmit.ha kapkodsz akkor ugyanott maradsz.belevág 600 dologba az nem vezet elöre. magamból indulok ki én is 1000dolgot csináltam volna egyszerre aztán semmit nem csináltam.


ugyhogy megálltam vettem egy nagy levegöt és nekiindultam próbálgattam..be is jött :) sikerélmény hátha bejön neked is... de ezt érzed ugy is

2012. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Fehér szakáll: egyetértek, ha minden igaz te irtad h felvesszuk, ellessuk a tulajdonságokat.
2012. ápr. 9. 21:10
 19/37 anonim ***** válasza:

Velem ne érts egyet, mert én sem tudom, hogy egyet értek e magammal. Pedig egyetértek... de még nem biztos :D


/gondolkodom/

2012. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Tehát a nem nyugodtság és a bátorság együtt járnak, értem már, vagyis járhatnak együtt...
2012. ápr. 9. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!