Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret senki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig is egy olyan fiút szerettem volna aki kedves és szívből szeret. De valahogy nem jön össze. Mert normális lány vagyok nem vagyok R*banc se , de valahogy mindig csak barátként tekintenek rám. Pedig én mindig is egy olyan fiút szerettem volna aki kedves...

2012. ápr. 7. 02:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hol laksz?
2012. ápr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd csak megtalalod az igazit, csak keresni kell. Ja es biztos hogy benned van a hiba nem a fiukban. Bocsi hogy ezt mondom, de ha egy fiu sir itt higy soha nincs bnoje, akkor a lanyok mindig leoltjak hogy csakis benne van a hiba, mert a lanyok jok, a lanyok szentek es serthetetlenek. Ezek szerint te mist azt hiszed hogy a fiukban van a hiba, pedig szerintem fokent a horrormagas igenyu, elvarasu lanyokban. Biztos te is varsz a helyes fiura fe arra nem vagy kepes hogy egy atlagos kulsejut szeress.
2012. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert nalatok a kedves fiu Brad Pittnel kezdodik. Ha nem ugy nez ki akkor lehet akarmilyen kedves, akkor sem veszitek fiuszamba
2012. ápr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az aki ilyen dumával hadakozik, hogy "mert normális vagyok nem ribanc" az nem normális.


A ribancok kívül szépek belül nem. Te belül vagy szép kívül nem? Miért nem teszel azért hogy szép legyél?



21F

2012. ápr. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem így van...jó azért egy icipicit számit a küldő nekem , de nem az alapján itélek..és nem azt hiszem hogy a fiúkba van a hiba..elvégre hibája mindenkinek van..és a második válaszoló nagy általánosságba beszél mert én se szoktam "leoltani" a fiúkat hogy bennük van a hiba.Szerintem meg nem a küldő az első hanem a természet...
2012. ápr. 7. 02:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt mondom, tartogassuk a "rizsát" az étkezésekre.
2012. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert nem ilyet keresel, hanem jóképűt és magasat. Hiába írod h nem a külső a legfontosabb neked, minden lánynak az a legfontosabb. Én pl. kedves vagyok, de a külsőm miatt 1000%, h nem kellenék neked.
2012. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát csatlakozom az előttem szólóhoz. Én se tartom szépségnek magam, de lássuk be külső ahhoz kell, hogy legyen kedved megismerni a belsőt. 18/F Am én is kíváncsi lennék rád. pl kor ?? :)
2012. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehet hogy kedves lanynak tartod magd, de amikor en ezt a "nem vagyok egy r*ibanc" kifejezest a mindennapi eletben hallom altalaban egy prud, keresteny, tudatlan, szuz, itelkezos, felos, gatlasos lanyszajabol szarmazik. te lennel a kivetel?! ketlem...
2012. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezt mondom hogy egy picit fontos a küld de nem az alapján itélek meg másokat.
2012. ápr. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!