Hogy birjam ki?

Figyelt kérdés

A helyzet az nagyon sok ideje akarok egy szobakutyat es vegre megengedtek de a helyzet hogy csak junius vegen kapom meg hogy birjam ki?

Eleg turelmetlen fajta vok

14/l


2012. ápr. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

mert mit nem bírsz ki?

vagy mi mást tudnál csinálni, mint vársz?:D

2012. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
örülök hogy ez a legnagyobb gondod. Nemfogsz belehalni !
2012. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy addig nem kell a kuláját összeszedned.
2012. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De sajnállak... Kb egy 5 éves gyerek szintjén vagy amúgy. A végén meg a szüleidre marad úgyis a kutya...
2012. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülj hogy van kutyád én 8-9 éve (5-6 évesen) akartam először kutyát de azóta sem lehet mert aszthmás vagyok és vaószínűleg egész életemben nem lehet de egyszer ígyis úgyis veszek egyet még ha addig is kell várnom hogy legyen saját lakásom (még ha az rengeteg évet is jelent)


Örülj egyáltalán hogy lesz kutyád ne azért bőgj itt gyakorin hogy milyen későn kapod -.-


Meg amúgy is 100% hogy a szüleidre marad mert utána megunod. Tudod egyáltalán mi kell egy szobakutyának? (én inkább szobacirkálónak nevezem :D)

2012. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!