Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Idegesít! Mit csináljak? Hogy...

Idegesít! Mit csináljak? Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok itt van uncsi tesóm (14/L)

és idegíesít egy nem is tudtam h jön.Kettő mindig kattogtatja a fogait és szépen megkérem,hogy haggya abba erre megint elkezdi és ezt tízegyére már idegesítő és ordítok,hogy haggya abba erre megint elkezdi.Aztán most ott fekszik az ágyamba,amit tegnap húztam fel igazitottam,meg és (tudom hülye vagyok),de egyszerűen irritál,idegesít ha valaki az én ágyamban fekszik koszonsan,szétdurja,egyszerűen idegesít és már annyiszór szóltam neki,hogy idegesít,nem szeretem ,kiráz a hideg,de most bementem a szobámba erre ott fekszik az ágyamon a párnámon.Hogy bírjam ki veszekedés nélkül amíg itt van?Lécci ne csesztessetek.Engem ez zavar,ráadásul fekszik egész nap,meg eszik,meg tv-zik az ágyamon persze,meg néha odaül mellém a gépnél és kattogtatja a körmét :(


2009. júl. 29. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért csinálja, mert tudja hogy idegesít vele. Légy okos és ne foglalkozz ezekkel, ne mutasd hogy zavarnak ezek a dolgok. Aztán rájön hogy semmit nem ér el vele, és abba fogja hagyni. Okos enged szamár szenved.
2009. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez a szamár,nem azért csinálja,hogy idegesítsen,meg egyszerűen nem tudom hallgatni meg nézzni ahogy ezt csinálja.Hogy bírjam ki?Segítsetek ,elegem van.
2009. júl. 29. 10:44
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, de mást - esetleg őt - meg az zavarja, amilyen te vagy. Pl. szerintem az is zavaró, hogy nem tudsz helyesen írni, már megbocsáss.
2009. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lécci ha nem tudsz segíteni,akkor ne piszkálj legalább!

Igen nem tudtam helyesen írni mivel közben pakolom a konyhát valaki után és siettem.Biztos őt is zavarja?Akkor mondja nekem és nem csinálom ennyi.

2009. júl. 29. 11:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor te is mondd el neki, hogy téged ez zavar, beszéld meg vele, értelmesen.
2009. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Pofozd föl, tépd meg a haját, orditsál vele. Aztán utána visszafogja magát. ;) nekem mindig bejött régen (volt) osztálytársakkal szemben :D
2009. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a fogas kattogtatása egy ilyen tudat alatti dolog a részéről és amikor megfeledkezik magáról újra kezdi, lehet nem szándékosan. Azt veszem ki az írásodból hogy annak ellenére hogy az unoka tesód te nem igazán szereted őt és ezért nem is tudod elfogadni olyannak amilyen, a hibáival együtt. Nem mondhatom hogy szeresd mert a rokonod, ha egyszer nem ezt érzed, de próbálj kicsit türelmesebb lenni. Vagy elfoglalni őt is valamivel elmenni csavarogni valahová. Lehet ha nem unatkozik akkor nem fogja csinálni. Gondolkodj mi az amit utálsz benne és irritál azon kívül hogy a fogát kattogtatja. Jó lenne ha leülnétek és megbeszélnétek. Ha ő is hasonlóan érez akkor nem kéne együtt lennetek. Nyaral nálatok?
2009. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát már beszéltem vele és azt mondta akor abbahaggya utána visszamentem és megint elkeztde csinálni.Picinek is mindig én vigyáztam rá én tanítottam fogat mosni meg ilyenek a mai napig így van ha elmegyünk valahova vagy anyuék/mamámék mennek el akkor is én vigyázok rá.Elfogadtam,mert nem tudok mit tenni,de azért is szeretném ha leszokna,mert most új iskolába megy (faluból-->városba) abba a városban ahol én lakok és tudom,hogy így nehéz lesz neki ha ilyen kis dilinyós.Nem is magam miatt hanem miatta,mert így nehéz beilleszkedni bárhova is,hogy idegesíted a másikat és aki nem fogadja el így bántani fogja őt (lelkileg mivel elég érzékeny minden magára vesz) ezért is
2009. júl. 29. 16:29
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Te vigyáztál rá? De hogyan amikor ő az idősebb?:D Na mindegy, ez nem lényeges, csak érdekes.

Szerintem is első megoldásként beszéld meg vele, de ha tényleg azért csinálja hogy idegesítsen akkor tépd meg és ordíts vele:D Bocsi, de nem tudok jobbat, hátha ettől meglepődik és tudja, hogy "ki az úr a háznál".

2009. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
85%

Ha nem figyelsz rá , vagy megmondod a szüleidnek biztos csinálnak valamit!

Egyébként majd eljön az az idő is amikor nem zavar ha valaki fekszik az ágyadban hidd el!

2009. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!