Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van hogy szorongok...

Miért van hogy szorongok mások előtt?

Figyelt kérdés
egyszerűen nagyon kevés ember előtt tudom magam elengedni,az osztályomba pl egyáltalán nem,még a saját testvérem előtt sem(ő idősebb jóval) és egyszerűen nem megy,még néha a barátom előtt sem ,ez miért van? 18/L
2012. ápr. 17. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a személyiséged. Én is ilyen vagyok, csak pár ember előtt nyilok meg. A bak horoszkópot ilyennek mondják. Te is bak vagy?
2012. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez semmi köze a horoszkóphoz, egyszerűen nincs önbizalmad. Nem tudsz határozottan, öntudatosan viselkedni nem vagy tisztában önmagaddal.

Egy önmegismerő,személyiség fejlesztő, probléma kezelési tréning jól jönne. A magabiztos emberek lényegesen kényelmesebben és felszabadultabban érzik magukat társaságban.

2012. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a miniszterelnököt, ő hova járt, hogy ekkora arca lett!
2012. ápr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, ne probálj másnak tűnni. Légy természetes!
2012. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ikrek a horoszkópom,de az nyitott személyiség,de nem is szeretek olyan társaságba menni ahol nem ismernek,mert félek hogy valamiért kiröhögnek és össze súgnak a hátam mögött,egyszerűen semmi önbizalmam sincs ,hogyan tudnám növelni? nem tudom magamat elfogadni,egyszerűen utálom az összes tulajdonságomat,és a külsőmet is,pedig mások dicsérnek de nem tudom így sem elfogadni magam
2012. ápr. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!