Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorongok az aktusaink elött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongok az aktusaink elött, mit egyek? 17F

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon furcsán hangzik, de szorongok, félek, rettegek az aktusaink elött. :( A félelmem oka pedig a következő: a női orgazmus. 5 alkalommal szexeltünk eddig és ebből 1 alkalomnál egyszer tudtam csak kielégíteni, viszont nagyon sokszor járt a közelében. És ezért rettegek minden aktusunk elött: félek, hogy megint nem fog összejönni. :( Amikor a női orgazmusra gondolok, kiver a víz, remegek, kapkodok a levegő után, gyorsan ver a szivem stb... (Ebből a lány nem tapasztalt eddig még semmit hál istennek) A lány viszont nem győz dicsérni, mindig mondja hogy maximálisan meg van velem elégedve, sőt, egy 5-ös skálán neki én 6-os vagyok. Azért, mert ennek ellenére nagyon jól érezzük magunkat, én dominálok, hevesek vagyunk, jó az előjáték, mindig igyekszem rendesen felizgatni stb... :) (Viszont meg szokta jegyezni, hogy NE legyek túl szigorú magamhoz, mert szerinte az vagyok! Túl sokat várok el magamtól a barátnőm szerint! :( ) Félreértés ne essék! A szex egy nagyon jó dolog és szeretem is, de a bénító félelem kihat az éltem minden területére... Van pszichológusom hosszú idelye már egyébként, most vele próbálok majd rátérni erre a témára is. Mit tegyek szerintetek? :(
2010. nov. 22. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Öregedj meg, úgy 30 éves korodra nem fog az ilyesmi érdekelni.
2010. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
háát:) ha a közelébe jár, akkor csináld addig, míg nem éri el. nincs időkorlát gondolom:P amúgy meg ha egyszer kielégítetted, akkormár bármikor sikerülhet.. (na jó, nyilván bármikor nem, de biztos érted, amit mondok)
2010. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1) Tényleg szigorú vagy magadhoz. Ha sikerült orgazmushoz juttatnod, nem vagy béna, nincs miért aggódnod. Jó szerető vagy. Így is, úgy is.

Kérlek, ne stresszeld magad, mi lesz ezután. Azt észre fogja venni, és ami inkább baj: a stressz negatív dolgokat okozhat, elsősorban benned. Ne félj! Fölösleges. Kérd meg, hogy vezessen néha, ez egyáltalán nem gáz vagy ilyesmi, ettől még te vagy a férfi, te irányítasz - ismerjétek meg egymást EGYÜTT. :)


2) De ha "baki" (idézőjelben, mert nem az!) történik...

Fiúknál egyértelmű, hogy az aktus orgazmussal, vagyis ejakulációval zárul. Lányoknál nem ilyen konkrét. Tévedés, hogy az együttlét, a szeretkezés csak és kizárólag akkor lehet jó, kielégítő a lánynak, ha orgazmusa van. Bennem és a barátnőmben (kövezz-etek meg, nem érdekel, mindketten lányok vagyunk, igen) is felmerült, hogy csalódás-e, de... nem az. Nagyon kellemes együtt lenni, adni és kapni, és ha nem is mindig áll készen az egyik fél, hogy orgazmusa legyen, attól még nagyon meghitt minden! :)


Minden jót!

Szerintem jó ötlet, hogy megbeszéled pszichológussal.


18/L

2010. nov. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok! :)


03:30


Neked is köszönöm a válaszod! :) Nagyon nagy mértékben megnyugtattál és rámutattál, hogy voltaképpen nincs miért aggódnom. :) Ha egyszer sikerült kielégítenem, van bennem annyi férfiaság hogy máskor is összehozzuk. :) És az is nagyon fontos hogy ne féljek egy aktus miatt, a legfontosabb hogy Én magam is újra 100%-osan élvezzem a barátnőmmel a szeretkezéseket. :) :) Egyébként pénteken fogunk ismét találkozni, nálam alszik. :) Erre az alkalomra egy különleges, érzéki, romantikus szeretkezést szeretnék. :D Válogattam ki a neten olyan zenéket, amik alkalmasak romantikus szeretkezéshez. (És szerzek be gyetákat is) :) Remélem, meghitt és izgalmas kalandban lesz majd részünk! :D :) (Mindamellett ez a légkör nekem is segít majd relaxálni, nem csak neki... Engem az ilyesmi mindig meg tud nyugtatni. Mindig is vágytam egy ilyen romantikus jellegű szexre.) Mindent bele fogok adni, hogy kielégítsem. :) Elő fogom hozni megint azt a férfias erőt ami aznap történt, amikor nagyonkat nyőgve, remegve és izzadva elélvezett! :,D (Csodálatos pillanat volt.) Utána annyira hálás volt Nekem. :) Tudom, hogy megint meg tudom csinálni!!! :)

2010. nov. 23. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
De édes vagy!! Nagyon szurkolok neked! kellemes pénteket nektek! ;)
2010. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szasztok! :)


Nagyon jól sikerült a péntekünk! :) Sokat romantikáztunk és körübellűl 3-szor kielégítettem és sokszor járt a közelében! :) Amit a legonkább élvezett, az a kádban fürdésünk volt, sötétben csináltuk csak 2 gyertya égett stb... :) Ellazultam végre és cseppet sem szorongtam. :) Átadtam ÉN ia magam az élvezeteknek. :) Egyébként az is nagyon sokat segített hogy beszélgettünk erről a pszichológusommal. :) Csak arra öszpontosítottam, hogy vagyok annyira férfi hogy kielégítsem és SIKERÜLT IS! :D Köszönöm mindenkinek a bíztó szavakat! :) Hatalmasatt nőt az önbizalmam. :)

2010. nov. 28. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!