Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most ez milyen dolog már? :S...

Most ez milyen dolog már? :S Teljesen ki vagyok bukva. :S

Figyelt kérdés

1 hét után haza jöttem, anyám rögtön nekem esett..:S

Mindig akkor vagyok neki jó meg akkor kedves mikor ép haragba van a barátjával..:S


Amíg nem voltam itthon nem is takarított most meg közli h akkor álljak neki, meg nekik meleg ebéd kell délután...


annyira ki vagyok bukva semmi másra nem vagyok jó csak cselédnek?:S


2010. júl. 27. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből az öt sorból úgy jött le hogy igen. Egyébkén mennyi idős vagy? Tanulsz? Dolgozol?
2010. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
19 és tanulok, most fogom elkezdeni a fősulit
2010. júl. 27. 10:46
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős anyád és te?

Miért kellene neked meleg ebéddel várnod a kanját?

Főzzön neki ő!

Neked főzött meleg ebédet a pali?

2010. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

anyám 42 , azt nem tom mért kénne nekik főzni..

Most ismét szent a béke és ezek szerint én csak addig kellek neki amíg rossz a helyzet a barátjával.


Az én páromat meg megint elkezdte leszólogatni..:S

Pedig 100 különb mint az övé..

2010. júl. 27. 10:50
 5/26 anonim ***** válasza:
4%

Mit képzelsz magadról kislányom!??

majd ha annyi évet ledolgoztál mint édesanyád, akkor szemtelenkedj vele, addig örülj hogy van hol laknod és kapsz ételt!

hihetetlen hogy mennyire hálátlanok a mai fiatalok!!

Vagy menj el dolgozni mint édesanyád, megtudod mi az a munka! Mert az hogy tanulsz az semmi!!!

2010. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Látod ezzel nem vagy egyedül. Az éna nyám ugyan ez. ha minden jó neki akkor velem is normális amugy meg csak csicskáztat. mosogatok takarítok mindíg már reggel elkezdem nehogy bezsüljon hogy semmit nem csinálok. a Barátomat csak fikázza,lassan 3 éve vele vagyok és azt hajtogatja hogy a barátom átver és hagyjam ott... nemtudom honnan szed iyleneket meg miért mondja. Bezzeg ő a szent meg a sérthetetlen pedig ha nem vagyok itthon nem mos nem takarít nem mosogat. Összedob vmit de azért baszogat hogy enm állok oda főzni mellé..-.- Én 17 vagyok,most fogok érettségizni. nekem nem ez hiányzik hogy itt bazstasson mert fontos lesz ez az év. de 3 nappal ezelőtt pl aztmondta hogy elköltözhezek innen mert nem vagyok jó semmire. Bocsi hogy ezt leírtam de látod nem vagy ezzel egyedül.:S
2010. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

11:01-nek:

Nem tudod elolvasni, hogy neki kell főzni? Az is lehet, hogy még vásárolni is neki kell, meg ilyenek... És mrét kéne hálásnak lennie? Nem Ő akarta, hogy megszülessen... Jó alap dolog, hogy megköszönjük, hogy felnevelnek... De a szülők vállalták a gyereket, akkor ha megszületik az már az ő "bajuk" vagy szebben felelősségük.

2010. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Egyébként apukáddal mi van?

előző voltam

2010. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hogy mit képzelek magamról?

Nem vagyok hálátlan mindent megcsinálok amire kér, de amit megcsinálok azt is lefikázza.

És nem a házimunkával van a bajom hanem azzal h a kérlek a köszönöm létszíves szavak soha nem hangoznak el.

De az fáj a legjobban, hogy csak addig vagyok jó meg addig tud velem normálisan beszélni amíg a pasival össze van veszve

2010. júl. 27. 11:08
 10/26 A kérdező kommentje:
Apámmal nem vagyunk jóba az új barátnője teljesen befolyásolja
2010. júl. 27. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!