Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha utálom az...

Mit tegyek ha utálom az életem és a világ összeesküdött ellenem?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves fiú vagyok aki már eleget szenvedett. Mindent megpróbáltam amit szerintem jónak tartottam. Azok szerint akik szekálnak lányosan viselkedem meg ilyenek de én ezt nem veszem észre. Hogy viselkedjek úgy mint egy (szerintük) férfi? A másik pedig az hogy már elegem van az életemből csak az az egy dolog tart életben hogy talán az anyámnak hiányoznék és ezért vagyok még mindig itt. Hiába váltottam iskolát nem segített. Sajnos nem sportolok semmit rondának érzem megam ráadásul még egy normális barátom sincs. Számomra a halál maradt :'( vagy ti mit gondoltok van még remény??

Várom a válaszokat


2012. ápr. 18. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

annyira csak nem nézhetsz ki rosszul szerelmem. szemüveges, pattanásos kocka vagy? nemhiszem.. akkormeg? nincs egy normális barátod sem? nemigaz, haverjaid biztosan vannak. buliba nem szoktál járni? "sajnos nem sportolok semmit.." sajnos? rajtad múlik, bäzdmeg :D kezdj el élni

16/L

2012. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem akarsz barátkozni? Voltak nekem is ilyen problémáim, és hát elég sok van most is, de egyszer jó kedvem van, egyszer meg szar, változó. Ha akarsz írj privátot. ;)

17/F

2012. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nőies kissé a tudatom, utálom a férfias macsós szarságokat, meg az italozást duhajkodást. És én is ronda vagyok. Ééééés?

Ezért öngyinek lenni...

2012. ápr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, eléggé el vagytok tévedve. Mióta az a férfi aki piál, duhajkodik, stb. Hm? Elmondanám nektek, hogy az ilyen emberekből nagyon valószínű, hogy nem lesz senki. Ezzel nem azt mondom, hogy nem szabad inni, bulizni, még ezt gyorsan leírom, mielőtt jönnek az emberek és elküldenének a francba. Nem. Alkalmanként ha elmegy az ember "bulizni", iszogat egy kicsit, azzal semmi gond.

Mindent csak mértékkel, és ez a lényeg. Továbbá, ne érdekeljen mit gondolnak rólad mások. Kik ők, hogy téged bíráljanak? Semmi joguk nincs hozzá. Mozogni viszont muszáj, próbálj meg biciklizni, vagy futni. Mind a kettő nagyon alkalmas a stressz levezetésére és egyedül és végezhető. Tehát van remény, nem szabad sose feladni.


Remélem tudtam segíteni.

2012. ápr. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
újabb "Még véletlen se nézzek szembe a problémáimmal és hozzam ki belöle a legjobbat inkább meghalok" szindrómás tizenéves, nagyon unalmas már. nem sportolsz-sportolj. barátai meg másnak sincsenek feltétlen.és igy kilogikázni a többit...
2012. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Tudjátok mi fáj a legjobban?? Az hogy én egy nagyon jó fejű okos tanuló vagyok (annak tartom magam akinek konkrét tervei vannak) úgy örülnék ha egy kis megbecsülést kapnék.. Ki vagyok használva "Ebbe segítsél ez csináld meg azt a házit add oda" ... Meg hasonlók. A másik pedig az hogy úgy örülnék annak ha vki velem örülne a sikereimnek és azt mondaná " olyan jó fej vagy hogy segítettél" "vagy ezt is nagyon jóra megírtad" meg hasonlók. Szóval sodródom az árral de elegem van!!!!!!!
2012. ápr. 19. 19:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mit mondanak mások! Általában azzal szekálnak amivel érzik, hogy fájdalmat okoznak neked. Így tehát ha nem veszed fel, mert te ilyen vagy és kész, akkor abbamarad lassan a szekálás!

A jó tanulóknak, akiknek vannak CÉLJAI azoknak minden sokszor, de nagyon sokszor sokkal nehezebb, sajnos még annál is nehezebb, mert el akarják a többiek venni az egésztől a kedvét, kedvedet, hogy hagyd abba az egészet, törjél meg ADD FELL! Ha feladod akkor ők nyertek.

Te is tudod a fiatalok többségének nincsenek céljaik ami az életüket előbbre vinné , viszont neked van célod, ezzel vagy más mint a többiek. Nem a lányos kinézeted miatt!!!!

Sportolj az jót tenne szerintem is.

2012. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat a kommenteket. Sokkal jobban átlátom min kéne változtatnom és mi az ami nem a legjobb így! Tényleg köszi, mostantól megpróbálok jobban odafigyelni ezekre a dolgokra!
2012. ápr. 20. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
És tessék, most is úgy viselkedsz, mint egy kislány. Ne rinyálj, változtass!
2012. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek ha [...] a világ összeesküdött ellenem?"

A szemetek! Engem kihagytak belőle?

2012. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!