Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan rágódok rajta, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan rágódok rajta, de nem tudom, hogy mit lépjek. Egyáltalán van-e értelme? Lehet semmi esélyem?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyok, van egy kislányom. A férjemmel már fél éve külön élünk, nem kérdezünk semmit a másikról, lehet neki van valakije, azt sem tudom, mert nem is foglalkoztat annyira.

Van egy srác, akit kb 3-4 éve ismertem meg a munkahelyemen. Ők egy maszek munkát végeztek ott, olyan fél évig és szinte minden nap láttam őt és jó érzés volt, mert éreztette velem, hogy tetszek neki. Amikor megismerkedtünk akkor nem tudta, hogy én már férjnél vagyok és állandóan kereste a társaságomat, miután megtudta, hogy nem vagyok egyedülálló, továbbra is nézett, mindenféle indokkal bejött hozzám az irodába, mindig ő és nem egy kollégája. Tehát visszafogottan, de láttam rajta, hogy továbbra is érdeklem. Lépni nem lépett semmit, csak bókolgatott néha, de általában beszélgettünk. Mindig kedvesen mosolyog rám azóta is és sűrűn járt arra a helyre beülni egy üdítőre ahol én másodállásban dolgoztam, pedig nem is ott lakott. Amikor terhes lettem, meglátott nagy pocakkal és elcsodálkozott, láttam rajta mennyire meglepte, de megdicsért, hogy milyen csinos vagyok és milyen szép nagy pocakom van. Utána már nem olyan sűrűn láttam, mert én sem dolgoztam, az utolsó 4 hónapot otthon töltöttem, mert veszélyben volt a baba, valószínű túlzottan lehajtottam magam, 2 állásban. :) A férjem is melózott, ő nem látta, hogy a srác keresi a társaságom. Látott a férjemmel is többször és olyankor le sem vette rólunk a szemét. Miután megszületett a kicsi megint többször taliztunk és ugyanúgy mosolygott rám, de már kissé kimértebb volt, de láttam, hogy néz, méreget, hogy milyen lettem szülés után. Nem változtam sokat, csinos maradtam, hála\'.

Lehet ez már kóros, de egyfolytában rá gondolok. Viszont van már gyerekem is. Fiatalabb nálam 1 évvel. Szórakozóhelyen dolgozik ezt tudom és a jövő héten a barátnőimmel pont oda fogunk menni szórakozni, kicsit kikapcsolódni, mert már nem voltam semerre 2 éve.

Van esélyem? Vagy ne foglalkozzak vele? De miért gondolok rá állandóan? Annyira tetszik, szinte megborzongok, ha meglátom. Az interneten bejelöltem ismerősnek és visszajelölt. Közös barátaink is vannak, így gondoltam próba.

A férjemet is jól ismeri, szerintem a srácnak fogalma sincs arról, hogy nekem tetszik, de sosem zárkóztam el előle, megnéztem én is sűrűn, mert nagyon jól néz ki. Viszont ezt tudja is magáról.

Nincs barátnője, sőt még nem is láttam lánnyal.


Mit tegyek? Felejtsem el, vagy van esély rá, hogy esetleg még mindig vonzódik hozzám, vagy sohasem érdekeltem, csak megtévesztett?


2009. márc. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz jel van, hogy sosem láttad még lánnyal, a többi pedig JÓ JEL!

Előre!

Nem vagytok ismeretlenek, tessék kommunikálni, egyértelműen.

Mindketten bátorításra szorultok!

Én bátorítalak Téged, de őt NEKED kell!

2009. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy fiú vagyok, aki talán hasonló ehhez a sráchoz, így esetleg tudok az ő szempontjából mondani néhány dolgot...

Szerintem nagyon valószínű, hogy szeretne tőled valamit, csak egy kicsit bátortalan, talán ezért sem láttad lányokkal, meg talán azért is mert úgy érzi Téged szeret, és más nem kell neki. Én a helyében nagyon örülnék, ha a lány tudtomra adná, ha érez valamit... a szórakozóhelyen beszélgessél vele, aztán ha még mindig úgy érzed, akkor írhatnál neki egy levelet például iwiwen, amiben leírhatnád, hogy mit érzel, persze nem kell rögtön lerohanni, csak mondjuk valami olyasmit, hogy "Köszönöm a tegnap estét, nagyon jó volt veled beszélgetni" meg talán valami olyasmire is utalhatnál valahogy, hogy tetszik neked.

2009. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem néz ki bátortalannak egyáltalán. Sőt inkább magabiztosnak tűnik nekem.

Szóval azt mondjátok lehet esélyem? Attól van egy kislányom, még érdekelhetem őt??

Te, mint fiú, ha ilyen helyzetben lennél meg tudnád szeretni a kislányát a szeretett nőnek és elfogadnád őt? Vagy ha csak tetszik neked és tudod van gyermeke akkor is érdekelne?

Félek a visszautasítástól, nagy csalódás volt a házasságom sajnos. Így nem merek lépni. Lehet csak én értem félre őt és nem is tetszem neki. De nekem úgy tűnik...

Az is lehet, hogy csak egy éjszakás kalandjai vannak, ezért nem láttam tartósan senkivel. Semmi önbizalmam sajnos, már attól is félek, hogy mit fogok tenni, ha meglátom, vagy ha odajön hozzám esetleg.

Hogy tudnám azt kideríteni, hogy tetszek-e neki??

2009. márc. 13. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kislány nem akadály, bár ez személyfüggő...

Ne próbáld kideríteni h tetszel-e neki, mert ha mindketten arra vártok, h kiderüljön nem lesz semmi...szomorú tapasztalat ez...

Mondd el neki és lesz ami lesz...tudom nem egyszerű...

2009. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!