Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ezek rossz tulajdo...

Szerintetek ezek rossz tulajdonságok/szokások? Változtatnom kéne rajtuk?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.. Nem mondom , hogy vallásos vagyok de hiszek Istenbe. El is mondtam pár barátomnak.. És kiröhögtek meg úgy néztek rám mintha bolond lennék.. Meg imádok olvasni ha tehetném egész nap azt csinálnám. Ezt is elég furcsának találják. Elég sok zűr volt mostanában velem és a családommal emiatt úgymond "megkomolyodtam". Meg az egyik lány az osztályból kérdezte , hogy nem szeretnék e bár járni valakivel..(Ő már kb. 4-5 fiúval "járt") Én meg mondtam neki , hogy nem mert nem vagyok annyira nagyon szerelmes senkibe és én csak úgy akarok valakivel együtt lenni, hogy szerelmes vagyok belé meg ő is belém.. És erre úgy nézett rám az a lány mintha bolond lennék.. Meg ki röhögött..
2012. ápr. 29. 22:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Hát akkor rendben nem változok meg.:)Igyekszem a dolgok jó oldalát nézni, ez eddig is bevált valószínűleg ezután is be fog válni:)
2012. ápr. 30. 14:49
 12/13 anonim válasza:

11 éves fiú vagyok és eléggé hasonló dolgon estem át én is hiszek Istenbe :D, csak engem többször megvertek. Azt ajánlóm próbálj meg úgy felülkerekedni hogy mutasd meg nekik hogy mi van és hogy te is tudsz más lenni, de nem akarsz mert ez az éned jobban illik hozzád, próbálj meg egy napra úgy viselkedni ahogy ők

lehet hogy ugyanaz fog történni mint velem csak én 1 hétig tettem ezt a végén mindenki kussba ült a pad mögött és olvasott egy olyan könyvet amit nem is ismert. Csak azért csinálták velem hogy kitagadjanak, ne illeszkedjek be közéjük. Most már majdnem a fél osztály mindig ordít reggel hogy Szevasz Sanyi! akkor is ha kések bár ez a tanárokat meglehetősen zavarja :D Mindenesetre sok szerencsét kívánok ahhoz hogy máshogy nézzenek rád, ne úgy mint egy kitaszítottra hanem mint egy barátra, kedves ismerősre ,

UI: Ezt a tanácsot bármikor kipróbálhatod ha ilyen van :D

ha pl már a Bibliáról fognak beszélgetni röhögd ki őket és menj arrébb :D

2012. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben és köszi a tanácsokat!:D :) Ami azt illeti nem az egész osztály közösít ki van pár barátom..::)
2012. máj. 2. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!